Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Szanowni Państwo!

ZAPRASZAMY Państwa na kolejną edycję Giełdy Pracy.

 X edycja Giełdy Pracy odbędzie się w listopadzie:

  • 19 listopada 2019 r.na ul. Cukrowej 8
  • 20 listopada 2019 r.na ul. Mickiewicza 64

 

 

Na tę okazję przygotowaliśmy dla Państwa możliwość prezentacji swojej firmy w  3 opcjach:

Stoisko STANDARD opłata administracyjna 100 zł netto/1 dzień

cena obejmuje: stolik, krzesła, miejsce na 1 roll’up  (1mx2m), bezpłatne wifi, promocja na wydziałowych monitorach reklamowych, w mediach społecznościowych oraz stronach internetowych administrowanych przez ABK US i US, parking, poczęstunek, publikacja logotypu w Katalogu Pracodawcy, fotorelację z Giełdy Pracy.

Stoisko PREMIUM - opłata administracyjna 150 zł netto/1 dzień

cena obejmuje: stolik, krzesła, bezpłatne wifi, promocja w mediach społecznościowych oraz stronach internetowych administrowanych przez ABK US i US, parking, poczęstunek, publikacja logotypu w Katalogu Pracodawcy, fotorelację z Giełdy Pracy,

ponadto: promocja logotypu firmy na wydziałowych monitorach reklamowych w czasie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (18-24.11.2019 r.), miejsce na 2 roll’up  (1mx2m) lub ściankę promocyjną (max. 4m2), dostęp do prądu, możliwość przeprowadzenia wstępnych rozmów rekrutacyjnych, możliwość poprowadzenia warsztatów tematycznych.

Stoisko VIP - opłata administracyjna 300 zł netto/1 dzień

cena obejmuje: stolik, krzesła, bezpłatne wifi, promocja na wydziałowych monitorach reklamowych, w mediach społecznościowych oraz stronach internetowych administrowanych przez ABK US i US, parking, poczęstunek, publikacja logotypu w Katalogu Pracodawcy, dostęp do prądu, możliwość przeprowadzenia wstępnych rozmów rekrutacyjnych, fotorelację z Giełdy Pracy,

ponadto: promocja logotypu firmy na wydziałowych monitorach reklamowych w czasie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (18-24.11.2019 r.) oraz 2 tygodnie po Giełdzie Pracy,  wybór lokalizacji stoiska podczas Giełdy Pracy, miejsce na 2 roll’up  (1mx2m) lub ściankę promocyjną (max. 6m2), możliwość poprowadzenia warsztatów tematycznych połączonych z prezentacją firmy, objęcie Patronatem wydarzenia.

Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą i wysłanie deklaracji uczestnictwa w Giełdzie Pracy poprzez wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO do 18 października 2019r. >kliknij tutaj<

Jak Państwu wiadomo STUDENCI I ABSOLWENCI UCZELNI  to GŁÓWNI ADRESACI GIEŁD PRACY – nawiązanie bezpośredniego kontaktu pracodawców ze studentami oraz absolwentami Uniwersytetu Szczecińskiego może skutkować pozyskaniem odpowiedniego pracownika.  

Poniżej przekazujemy także kilka ważnych informacji dot. zmian organizacyjnych na US: 

Uniwersytet Szczeciński regularnie modyfikuje swoją ofertę edukacyjną dostosowując ją zarówno do potrzeb rynku pracy, jak i zainteresowań kandydatów na studia. Od października tego roku ma również miejsce reorganizacja w zakresie wydziałów US jako efekt zmian w przepisach o szkolnictwie wyższym.
W jej wyniku Uniwersytet Szczeciński obecnie w swojej strukturze posiada 7 wydziałów:

  • Wydział Nauk Ścisłych i Przyrodniczych
  • Wydział Humanistyczny
  • Wydział Nauk Społecznych
  • Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania
  • Wydział Kultury Fizycznej i Zdrowia
  • Wydział Prawa i Administracji
  • Wydział Teologiczny.

W razie pytań – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zespół  Akademickiego Biura Karier Uniwersytetu Szczecińskiego