Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Zjazd szkoleniowy dla NOWYCH WOLONTARIUSZY programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki”

„PROJEKTOR – wolontariat studencki to program realizowany przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości, którego autorem i fundatorem jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności. Celem programu jest aktywizacja przeciwdziałanie wykluczeniu dzieci i młodzieży z małych miasteczek i wsi w całej Polsce poprzez rozwijanie ich pasji i zainteresowań, odkrywanie talentów i potencjału drzemiącego zarówno w studentach, jak i w uczestnikach projektów. Wolontariuszami w Projektorze są studenci rozmaitych kierunków, z różnych uczelni na terenie całego kraju. Wolontariusze realizują zarówno projekty systematyczne (odbywające się w trakcie roku szkolnego), jak też wakacyjne i feryjne. Zajęcia charakteryzuje różnorodność tematyki oraz fakt, że studenci sami są twórcami i realizatorami swoich pomysłów. Oprócz projektów dostępnych w bazie Projektora studenci mogą również stworzyć i zrealizować własny, autorski projekt. Dodatkowo w ramach Projektora dla studentów dostępne są inne formy rozwoju: szkolenia jednodniowe, webinaria oraz program rozwojowy Ambasadorzy Projektora.

Czytaj więcej...

Różnice kulturowe a wpływ na proces rekrutacji

Monster Talent Sourcing Services to profesjonalne usługi w zakresie rekrutacji językowych, skupiające się na wyszukiwaniu i pozyskiwaniu pracowników ze specyficznymi językami do pracy w Polsce, ale również w Czechach i na Węgrzech. Monster Talent Sourcing Services to dział Monster Polska, partnera w lokalnych i międzynarodowych rekrutacjach, który dostarcza produkty i usługi z zakresu pozyskiwania talentów, publikacji ofert pracy oraz kampanii rekrutacyjnych. Dzięki współpracy z Monster Worldwide i Alma Career Oy klienci otrzymują dostęp do wiodących portali rekrutacyjnych w 52 krajach i do 400 milionów kandydatów na całym świecie.

Czytaj więcej...

Amerykańskie Targi Pracy Wakacyjnej dla studentów

Do 24 stycznia 2018 roku studenci mogą zapisywać się na Amerykańskie Targi Pracy Wakacyjnej, na które specjalnie przyjedzie do Polski 17 pracodawców ze Stanów Zjednoczonych. Partnerem targów jest Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie, obecna będzie pani Konsul która w zeszłym roku prowadziła spotkania informacyjne dla szczecińskich studentów. Szczegóły >>>

Czytaj więcej...

Program szkoleniowo-mentoringowy TopMinds

Rozpoczął się nabór do edycji 2018 Programu szkoleniowo-mentoringowego TopMinds realizowanego przez Polsko-Amerykańską Komisję Fulbrighta oraz Stowarzyszenie TOP 500 Innovators!  

Czytaj więcej...

Platforma Innowatorzy EY dla studentów!

Twoje pomysły są najlepsze – rusza nowy projekt EY Crowdsourcing.

 

Czytaj więcej...