Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Ruszyła rekrutacja do III edycji Akademii Liderek Biznesu i Społeczeństwa Obywatelskiego

Akademia Liderek Biznesu i Społeczeństwa bywatelskiego to program edukacyjno-mentoringowy dla młodych kobiet, które chcą rozwinąć swoją karierę zawodową. W ciągu sześciu miesięcy studentki ostatnich lat uczestniczą w warsztatach i spotkaniach z liderkami biznesu. Pogłębiają swoją wiedzę i umiejętności w zakresie przedsiębiorczości, organizacji pracy, zarządzania zespołem, czy budowania marki osobistej.

Czytaj więcej...

Weź udział w Lidze NGOs!

Liga NGOs to nowoczesna forma rozwoju dla liderów społeczeństwa obywatelskiego. Decydując się na udział w programie zyskujesz możliwość udziału w zajęciach prowadzonych przez znakomitych wykładowców i trenerów. Warsztaty z uczestnikami prowadzić będą osoby specjalizujące się w pozyskiwaniu środków oraz menedżerowie m.in. z Google. Z nami będziesz trenować umiejętność pisania wniosków, wystąpień publicznych, zarządzania projektami, zespołem, a także poznasz niezbędne elementy savoir-vivre. Podczas spotkań z ministrami i innymi zaproszonymi gośćmi, będziesz mieć możliwość uzyskania odpowiedzi na interesujące Cię pytania.

Czytaj więcej...

V edycja konkursu Młodzi Innowacyjni dla PGNiG – MIP 2019

Szanowni Państwo, Departament Badań i Rozwoju Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa S.A. zaprasza do wzięcia udziału w V edycji konkursu Młodzi Innowacyjni dla PGNiG – MIP 2019, na projekt badawczo-rozwojowy dla GK PGNiG.

Czytaj więcej...

Studencie, odkryj swój potencjał z Credit Agricole!

Bank Credit Agricole po raz kolejny spotyka się ze studentami polskich uczelni i w ramach program MAKSYMALNI pomaga im odkrywać swój potencjał i zdobyć pierwszą pracę. Już 14/10/2019 w poniedziałek  eksperci banku odwiedzą Uniwersytet Szczeciński i będą czekać  na Was w holu głównym Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania przy ul. Adama Mickiewicza 64.

Czytaj więcej...

P&G CEO Challange

Przygotowujemy się do organizowania wydarzenia CEO Challenge. Jest to wydarzenie kierowane do studentów z całej Europy, pozwalające poznać lepiej branżę FMCG, a także struktury naszej firmy. Wydarzenie oparte jest na online case study, po którym najlepsi będą mogli spróbować swoich sił podczas krajowego finału organizowanego w biurze P&G w Warszawie. Zwycięzcy pojadą do jednego z europejskich miast, by tam rywalizować o wyjazd na globalny finał.

Czytaj więcej...

Stypendium organizowane przez GFPS-Polska do Niemiec na semestr letni 2020

Program stypendialny jest skierowany do studentów oraz doktorantów wszystkich kierunków, którzy posługują się językiem niemieckim przynajmniej na poziomie B1.

Czytaj więcej...

Weź udział w Pracowni Liderów Prawa!

Pracownia Liderów Prawa to nowoczesna forma kształcenia przyszłych prawniczych elit. Biorąc udział w programie masz możliwość udziału w zajęciach prowadzonych przez cenionych wykładowców, praktyków i trenerów. Warsztaty z uczestnikami prowadzić będą prawnicy pracujący dla najlepszych kancelarii oraz menedżerowie zatrudnieni w największych polskich przedsiębiorstwach. Z nami będziesz trenować umiejętność autoprezentacji, wystąpień publicznych, zarządzania projektami, a także poznasz niezbędne elementy savoir-vivre. Podczas spotkań z ministrami i innymi zaproszonymi gośćmi, będziesz mieć możliwość uzyskania odpowiedzi na interesujące Cię pytania.

Czytaj więcej...

Konkurs „Lifestyle – żywienie i ruch”

Akademia Dietetyki ogłasza konkurs na fenomenalny artykuł popularnonaukowy. Napisz interesujący i nowatorski artykuł na dowolnie wybrany temat dotyczący aktywności fizycznej z elementami żywienia i wygraj płatny staż o wartości 1000 zł lub specjalistyczne kursy online! 

Czytaj więcej...

V edycja Forum Green Smart City na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie!

W dniach 24-25 października 2019 r., w Centrum Kongresowym UR przy al. 29 Listopada 46 w Krakowie, Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie organizować będzie w ramach Związku Uczelni InnoTechKrak - V Forum Green Smart City.

Czytaj więcej...

LOT NAGRODZI NAJLEPSZE PRACE DYPLOMOWE O LOTNICTWIE

Warszawa, 19 czerwca 2019 roku – Polskie Linie Lotnicze LOT ogłaszają pierwszą edycję konkursu na pracę dyplomową z zakresu lotnictwa pasażerskiego i transportu cargo. Konkurs jest skierowany do absolwentów wszystkich uczelni studiów I i II stopnia. Do wygrania są nagrody pieniężne, bilety lotnicze i płatne staże u narodowego przewoźnika. Celem akcji jest promowanie w środowisku akademickim lotnictwa, jako branży z dużą dynamiką wzrostu oraz potencjałem do rozpoczęcia i rozwoju kariery w wielu obszarach zawodowych.

Czytaj więcej...

Dowiedz się, czy warto pracować podczas studiów

Studia wiążą się przede wszystkim z nauką, ale coraz więcej młodych ludzi łączy je z pracą. Takie rozwiązanie może być bardzo korzystne – nie tylko pod kątem finansowym. Zdobyte doświadczenie będzie znamiennym atutem w Twoim CV.

Czytaj więcej...

ZOSTAŃ LIDEREM DKMS I POMÓŻ RATOWAĆ ŻYCIE!

Fundacja DKMS zaprasza Studentów do wzięcia udziału w XI edycji projektu HELPERS’ GENERATION. Zostań Studenckim Liderem i zorganizuj na uczelni akcję rejestracji potencjalnych Dawców szpiku. To właśnie dzięki Tobie i zarejestrowanym Dawcom możliwe jest ratowanie życia chorym na nowotwory krwi.

Czytaj więcej...

Znajdź z nami stypendium dopasowane do Ciebie!

Czy wiesz, że organizacje pozarządowe i samorządy stanowią ponad 80% wszystkich realizatorów programów stypendialnych w Polsce?

Czytaj więcej...

Symulacje biznesowe, czyli Akademia Biznesu Deloitte w nowej formule

Warszawa, 20 września 2019 r. – Akademia Biznesu Deloitte oferuje studentom w tegorocznej edycji nową, jeszcze bardziej atrakcyjną i angażującą formułę. Przygotowane dla uczestników zadania nawiązują do konkretnych przypadków biznesowych i na każdym etapie nauki będą się oni przenosić do realiów pracy w Deloitte. Zajęcia odbędą się w ramach siedmiu ścieżek tematycznych, nawiązujących do pracy w poszczególnych działach firmy – Audytu, Doradztwa Prawno-Podatkowego czy Doradztwa Finansowego. Akademia Biznesu jest jednym z elementów globalnych działań Deloitte pod hasłem WordClass, których celem jest wywarcie do 2030 roku pozytywnego wpływu na rozwój i edukację 50 milionów osób na świecie. Zgłoszenia do 15. edycji przyjmowane są do 4 listopada br. Warsztaty odbędą się w 9 miastach Polski.

Czytaj więcej...

Ruszyła kolejna edycja Funduszu Stypendialnego Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Finansowej

Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej po raz kolejny realizuje projekt Fundusz Stypendialny. 

Czytaj więcej...

Weź udział w innowacyjnym programie edukacyjnym Liga NGOs!

Liga NGOs to innowacyjny program, którego celem jest rozwój, upowszechnianie i promowanie wartości społeczeństwa obywatelskiego. Zajęcia będą prowadzone przez liderów organizacji społecznych, polityków, influencerów oraz ekspertów wspierających działalność trzeciego sektora. Wśród nich znajdą Państwo między innymi wykładowców najbardziej renomowanych polskich uczelni, jak również prawników pracujących dla najlepszych kancelarii oraz menedżerów najwyższego szczebla w największych polskich przedsiębiorstwach.

Czytaj więcej...

90. POLSKO-NIEMIECKIE FORUM PRZEDSIĘBIORCÓW „Międzynarodowy transport drogowy – potencjał inwestycyjny i uwarunkowania prawne”

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na 90. POLSKO-NIEMIECKIE FORUM PRZEDSIĘBIORCÓW „Międzynarodowy transport drogowy – potencjał inwestycyjny i uwarunkowania prawne” organizowane 23 października 2019 w ramach Dni Współpracy Polsko-Niemieckiej w Szczecinie przez Gminę Miasto Szczecin w ramach projektu „Transgraniczna sieć Centrów Usługowo-Doradczych w Euroregionie Pomerania wraz z Powiatem Märkisch-Oderland w ramach Interreg V A” dofinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR).

Czytaj więcej...

Polsko-niemiecki wyjazd studyjny: Energetyczno-technologiczny ośrodek przemysłowy Lubminer Heide - jako przykład miejsca przyjaznego przedsiębiorcom

Szanowni Państwo,serdecznie zapraszamy na polsko-niemiecki wyjazd studyjny przedsiębiorców do Greifswaldu . Wydarzenie organizowane jest przez Gminę Miasto Szczecin podczas Dni Współpracy Polsko-Niemieckiej w Szczecinie w ramach projektu „Transgraniczna sieć Centrów Usługowo-Doradczych w Euroregionie Pomerania wraz z Powiatem Märkisch-Oderland w ramach Interreg V A” dofinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR).

Czytaj więcej...

„Stypendia. Co? Gdzie? Jak?”

Stypendia mogą wyrównywać szanse, promować talenty czy wspierać rozwój nauki. Część stypendiów skierowana jest do uczniów, inne do studentów i naukowców, a jeszcze inne do osób wyróżniających się konkretnym talentem. Jak zatem prezentuje się system stypendialny w Polsce? Gdzie należy szukać informacji o stypendiach? Jakie są dobre wzorce realizacji programów stypendialnych? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w najnowszej publikacji portalu Moje Stypendium.

Czytaj więcej...