Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Konkurs pt. „Zmień wygląd Automatu Vendingowego Evend – Solid”

Konkurs pt. „Zmień wygląd Automatu Vendingowego Evend – Solid”.

Konkurs skierowany jest głównie do: grafików, projektantów, studentów i absolwentów wyższych uczelni technicznych oraz artystycznych kształcących się w kierunku wzornictwa.

Czytaj więcej...

Zrób krok w przyszłość! – III edycja konkursu mFundacji


Zrób krok w przyszłość! – III edycja konkursu mFundacji na studencką pracę z matematyki

Fundacja mBanku po raz trzeci nagrodzi najlepsze prace studenckie z matematyki. Zwycięzca konkursu „Krok w przyszłość” otrzyma 20 tys. zł oraz statuetkę STEFCIO, powstałą na cześć wybitnego polskiego matematyka – Stefana Banacha. Termin składania prac mija 31 października.

Czytaj więcej...

Projekt CEE Capital market Leaders Forum. Fintech Edition.

Program CEE Capital Market Leaders Forum opiera się o współpracę i wymianę doświadczeń pomiędzy studentami oraz ekspertami z krajów regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Tematem przewodnim IV edycji wydarzenia, które odbędzie się w dniach 07.12.2018 – 10.12.2018, są nowe technologie w finansach. AI, Big Data, technologia blockchain i cyberbezpieczeństwo na rynku.

Czytaj więcej...

Program ambasadorski Campus Ambassador Jeronimo Martins

Student współpracujący z międzynarodowa organizacja?

To możliwe!
Campus Ambassador jest programem ambasadorskim Jeronimo Martins skierowany m do osób, które chcą aktywnie zdobywać pierwsze doświadczenia i kontakty zawodowe już podczas studiów. Jako liderzy branży retail odkryjemy przed Tobą tajniki Employer Brandingu, zarządzania proj ektami, networkingu i obsługi social mediów.

Czytaj więcej...

Save the date | Dni Współpracy Polsko-Niemieckiej

Informujemy, że druga edycja Dni Współpracy Polsko-Niemieckiej w Szczecinie odbędzie się w dniach 21-24 listopada 2018 r.

Czytaj więcej...

Kursy programowania w Szczecinie

Jako Akademia organizujemy szkolenia dla osób, które chcą zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe w zakresie programowania. Od ponad 3 lat organizujemy w Polsce kursy z tej właśnie dziedziny, mamy też swój oddział w Szczecinie.

Czytaj więcej...

Uniwersytet Dziecięcy "Mały poliglota"-rekrutacja na bezpłatne zajęcia

Uprzejmie informujemy, że 1 września 2018r. rozpocznie się rekrutacja na kolejny rok akademicki w Uniwersytetcie Dziecięcym "Mały Poliglota" działającym przy wydziale Filologicznym Uniwersytetu Szczecińskiego.
Oferowane zajęcia są bezpłatne, do projektu przyjmowane są dzieci w wieku od 6 do 16 lat.

Czytaj więcej...

I edycja programu stażu zawodowego w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie „Staż u Wojewody"

Od lipca realizowana jest I edycja programu „Staż u Wojewody” w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie (MUW). Ze względu na dodatkowe wolne miejsca we wrześniu i październiku rusza kolejna rekrutacja od dnia 29 sierpnia do 9 września br. Cel organizacji stażu to możliwość rozwoju kompetencji społecznych i zdobycie wiedzy w obszarze administracji publicznej dla osób rozpoczynających aktywność zawodową na rynku pracy.

Czytaj więcej...

One-year scholarship program sponsored by the Free State of Bavaria 2019/2020

Drodzy Państwo,
Wolne Państwo Bawarii zaprasza na roczny program stypendialny dla studentów z Europy Środkowej, Wschodniej i Południowo-Wschodniej na rok akademicki 2019/20 za pośrednictwem BAYHOST. Absolwenci z Bułgarii, Chorwacji, Czech, Węgier, Polski, Rumunii, Rosji, Serbii, Słowacji i Ukrainy kwalifikują się do złożenia wniosku.

Czytaj więcej...

IX edycja konkursu Przystanek Sukces-biznes w Szczecinie sie opłaca

Polska Fundacja Przedsiębiorczości ma przyjemność zaprosić Państwa do IX edycji konkursu Przystanek Sukces-biznes w Szczecinie się opłaca.

Czytaj więcej...

Zostań lokalnym Herosem

Wolontariusze SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI to lokalni herosi! Dlaczego? Bo to oni dzięki swojemu zaangażowaniu w pomaganie realnie zmieniają historie rodzin i dzieci w potrzebie. Dołącz do nich! Tu i teraz może być lepsze dzięki Tobie!

Czytaj więcej...

Konkurs organizowany przez firmę Adecco Group

The Adecco Group, globalny lider rynku HR, co roku wylania młode osoby, które przez miesiąc pełnią funkcję CEO w poszczególnych krajach, w których funkcjonuje firma. Dla studentów i absolwentów to szansa na zdobycie doświadczenia, jakiego nie dają staże ani praktyki – pełnienia najważniejszej roli w organizacji już na początku kariery. W tym roku polskim CEO for One Month został Mateusz Przysucha.

Czytaj więcej...

Zrób krok w przyszłość! – III edycja konkursu mFundacji na studencką pracę z matematyki

Fundacja mBanku po raz trzeci nagrodzi najlepsze prace studenckie z matematyki. Zwycięzca konkursu „Krok w przyszłość” otrzyma 20 tys. zł oraz statuetkę STEFCIO, powstałą na cześć wybitnego polskiego matematyka – Stefana Banacha.

Czytaj więcej...

2. edycja programu „Youth Empowered – Możesz Więcej niż Myślisz!”

Rusza 2. edycja bezpłatnego programu mentoringowego Coca-Cola „Youth Empowered – Możesz Więcej niż Myślisz!”. To inicjatywa, która ma na celu wsparcie młodych osób w rozwoju oraz określaniu ścieżki zawodowej.

Czytaj więcej...

Jak być Ferrari na rozmowie rekrutacyjnej ?

Wysyłasz swoje CV do kolejnej firmy, chodzisz na rozmowy rekrutacyjne i nic? Być może nadszedł czas, aby podejść do poszukiwania pracy od innej strony. Szczegóły >>>

 

Projekt "Tworzenie i prowadzenie instytucji opieki nad dziećmi do lat 3"

Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Szczecinie zaprasza do udziału w projekcie 2.1 Równość szans mężczyzn i kobiet we wszystkich dziedzinach, w tym w dostępie do zatrudnienia, rozwoju kariery, godzenia życia zawodowego i prywatnego.  „Podniesienie kompetencji w zakresie utworzenia i prowadzenie instytucji opieki nad dziećmi do lat 3.” – realizowanym przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Czytaj więcej...

Barometr zawodów 2018

Zapraszamy do zapoznania się z prognozą zapotrzebowania na pracowników w 2018r. Badanie zostało przeprowadzone na zlecenie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przez ekspertów na przełomie III u IV kwartału 2017r. Koordynatorem krajowym badania był Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, natomiast koordynatorem wojewódzkim - Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie. Szczegóły >>>