Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

18. Letnia Szkoła Wyszehradzka

18. Letnia Szkoła Wyszehradzka
Rethink Past & Design Future
Wykłady, warsztaty i debaty, które koncentrują się na wydarzeniach z przeszłości i szukają odpowiedzi na problemy i wyzwania współczesnego świata – właśnie zaczęła się rekrutacja uczestników na 18. Letnią Szkołę Wyszehradzką!

Czytaj więcej...

Kalendarz targów pracy

Targi pracy to wydarzenie, na którym nie powinno zabraknąć osób poszukujących pracy. Jest to świetna okazja do rozeznania się w lokalnym rynku pracy oraz zapoznania się z ofertami praktyk, staży oraz pracy. Studenci oraz osoby, które właśnie ukończyły studia znajdą tam odpowiedź na wiele nurtujących pytań, które pojawiają się przy stawianiu pierwszych poważnych kroków na rynku pracy.

Czytaj więcej...

Szkolenie: Jak tworzyć modele biznesowe

20 marca 2019r, zostanie zorganizowane szkolenie dla studentów oraz doktorantów zachodniopomorskich uczelni z tworzenia modeli biznesowych. Zapraszamy do rejestracji na stronie:
https://www.innowacje.zut.edu.pl/aktualnosci/szkolenie-jak-tworzyc-modele-biznesowe

Bezpłatny kurs j. angielskiego organizowany w Akademickim Centrum Kształcenia Językowego US

AKADEMICKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA JĘZYKOWEGO US
zaprasza na bezpłatny*
intensywny kurs wyrównujący poziom
języka angielskiego z A2 na B1
dla studentów US
(*zgodnie z regulaminem)

Czytaj więcej...

Druga edycja Sieci Mentorów PFR

Polski Fundusz Rozwoju po raz drugi organizuje program mentoringowy Sieć Mentorów PFR. Właśnie ruszył nabór do programu, który potrwa do 31 marca.

Wśród mentorów jest aż 43 ekspertów, którzy dzięki dużemu doświadczeniu będą wspierać swoich mentee w rozwiązywaniu konkretnych problemów i szukaniu rozwiązań biznesowych, które pozwolą rozwinąć ich młode przedsiębiorstwo.

Czytaj więcej...

Kolejna szansa na stypendium i promocję swoich badań!

Startują zgłoszenia do programu L’Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki

Od 4 marca do 30 kwietnia trwa nabór zgłoszeń do 19. edycji programu L’Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki. Kobiety prowadzące badania z zakresu szeroko pojętych nauk o życiu mają dodatkową szansę na promowanie swoich osiągnięć naukowych oraz uzyskanie wsparcia finansowego.

Czytaj więcej...

BRANŻOWE TARGI PRACODAWCÓW – PRZEMYSŁ, LOGISTYKA, TRANSPORT, PRODUKCJA

Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego zaprasza na Branżowe Targi Pracodawców.

Wydarzanie odbędzie się 4 kwietnia 2019 roku w godz. 10-17 w hotelu Novotel zlokalizowanym w samym centrum Szczecina.

 

Wstęp jest bezpłatny!

Czytaj więcej...

Zaproszenie na 13 giełdę firm, praktykantów i absolwentów organizowaną w Stralsundzie

Szanowni Państwo!

W dniu 11.04.2019 odbędzie się prezentacja największych targów kontaktów z firmami kraju związkowego Meklemburgii-Pomorza Przedniego już po raz 13 na terenie niemieckiej Hochschule Stralsund (Wyższa Szkoła w Stralsundzie).

Czytaj więcej...

Akcelerator Innowacji Przemysłowych IndustryLab II

Mamy przyjemność ogłosić start drugiej edycji programu Akcelerator Innowacji Przemysłowych IndustryLab II, w ramach  którego  zapraszamy  wszystkich  Innowatorów, Startupy, Przedsiębiorców oraz Pracowników Naukowych, do  wzięcia udziału w najnowszej odsłonie projektu, oferującego możliwość stworzenia, przetestowania i wdrożenia nowatorskich produktów/usług na rzecz firm należących od wielu lat do liderów swoich branż w Polsce i na świecie.

Czytaj więcej...

Konkurs stypendialny dla studentów biologii

Uwaga studenci biologii!

Fundacja En Arche ogłasza konkurs na stypendium pieniężne dla osób zainteresowanych teorią inteligentnego projektu.

Konkurs adresowany jest do studentów biologii trzeciego roku studiów licencjackich, pierwszego roku studiów magisterskich oraz trzeciego i czwartego roku studiów jednolitych.

Czytaj więcej...

CEO for One Month - program dla studentów

 

CEO for One Month to program kierowany do studentów i młodych absolwentów, którzy wiążą swoją przyszłość z pracą w globalnych firmach, a ich ambicje sięgają najwyższych stanowisk. Aplikacje można przesyłać do 16 kwietnia, rejestrując się na stronie: [ Rejestracja ]

Proces rekrutacji CEO for One Month jest wieloetapowy. Spośród zgłoszeń nadesłanych do 16 kwietnia, wybranych zostanie 10 finalistów

Czytaj więcej...

Ogólnopolski academic meetup – audit edition!

Ogólnopolski academic meetup – audit edition!

Wiążesz swoja przyszłość z audytem? Na co dzień aktywnie działasz w kołach naukowych lub organizacjach studenckich? Realizujesz ciekawe projekty i wydarzenia, o których chcesz opowiedzieć innym?

Spotkaj się z nami podczas pierwszego ogólnopolskiego academic meetup!

Czytaj więcej...

Employear.com

Employear.com to specjalistyczny serwis, który traktuje o tematyce rekrutacji, employer brandingu, HR. Na łamach serwisu dowiesz się, jak poprawnie aplikować do pracy, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, a także jak pisać perfekcyjne CV oraz list motywacyjny.

Zapraszamy!

 

Ankieta dla absolwentów

Szanowni Państwo,

na zlecenie Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Centrum Ewaluacji i Analiz Polityk Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego realizuje wspólnie z IDEA Instytut badanie ewaluacyjne pt. Analiza zapotrzebowania na kompetencje w gospodarce i na rynku pracy.

Czytaj więcej...

Wcale nie drobnym drukiem – szczegóły umowy o pracę

Kodeks Pracy wskazuje elementy, jakie musi zawierać umowa o pracę, jednak zazwyczaj nasze wątpliwości przy podpisywaniu dokumentu budzą te szczegóły, które w Kodeksie nie są sprecyzowane. Po udanej rekrutacji na interesujące nas stanowisko możemy zostać zaskoczeni przez pracodawcę  pewnymi warunkami umowy, więc warto wiedzieć jak na nie reagować.

Czytaj więcej...

Badanie dotyczące losów absolwentek i absolwentów kierunków ekonomicznych

Szanowni Państwo,

w imieniu zespołu badawczego ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, prowadzącego badania dotyczące losów absolwentek i absolwentów kierunków ekonomicznych, zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety zamieszczonej pod załączonym linkiem: 

http://absolwenci.badanie.net/

Czytaj więcej...

Deloitte rozpoczyna kolejną edycję Akademii Biznesu. Eksperci firmy po raz czternasty podzielą się wiedzą ze studentami

Akademia Biznesu to już tradycja w firmie doradczej Deloitte. Wraz z początkiem roku akademickiego ruszyła czternasta edycja programu edukacyjnego, w którym eksperci Deloitte dzielą się ze studentami studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich swoją wiedzą z zakresu rachunkowości, podatków, prawa, konsultingu, zarządzania ryzykiem czy rozwiązań IT. W ubiegłym roku w dziewięciu miastach Polski, w 99 bezpłatnych warsztatach, uczestniczyło 1100 studentów. Aplikacje online do tegorocznej edycji można składać do 3 listopada.

Czytaj więcej...

„Kariera w Finansach i Bankowości” 2018/2019 - zapraszamy do lektury!

Uniwersytet Dziecięcy "Mały poliglota"-rekrutacja na bezpłatne zajęcia

Uprzejmie informujemy, że 1 września 2018r. rozpocznie się rekrutacja na kolejny rok akademicki w Uniwersytetcie Dziecięcym "Mały Poliglota" działającym przy wydziale Filologicznym Uniwersytetu Szczecińskiego.
Oferowane zajęcia są bezpłatne, do projektu przyjmowane są dzieci w wieku od 6 do 16 lat.

Czytaj więcej...