Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Przyjdź na wydarzenie organizowane przez AIESEC Szczecin!

Przyjdź na wydarzenie organizowane przez AIESEC Szczecin! Spotkaj się z nami 19.01 o godz. 18:30 w Piwnicy Kany.

Czytaj więcej...

Audytor przyszłości - trendy i nowe technologie w branży audytorskiej

Jak zmieniła się praca audytora na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat? Jaki wpływ na ten zawód ma rozwijająca się technologia? Czy maszyny mogą stanowić zagrożenie dla pracy wykonywanej przez człowieka?

Czytaj więcej...

Największe w Polsce Targi Work and Travel

Już 23 stycznia Camp Leaders Poland organizuje największe w Polsce Targi Work and Travel. Celem tego wydarzenia jest umożliwienie studentom odbycia rozmowy z przedstawicielem amerykańskiego ośrodka kolonijnego.

Czytaj więcej...

Konkurs dla studentów CSR Masters

„Masz ciekawy pomysł lub tworzysz projekt, ale brakuje Ci środków finansowych na jego realizację - Konkurs CSR Masters pomoże Ci w tym! Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy i walcz o 5000 zł Gorąco zachęcamy Was do udziału!

Czytaj więcej...

Konkurs na stanowisko Koordynatora Dyscyplin Narodowego Centrum Nauki w grupie nauk humanistycznych, społecznych i o sztuce

Konkurs na stanowisko Koordynatora Dyscyplin Narodowego Centrum Nauki w grupie nauk humanistycznych, społecznych i o sztuce

Czytaj więcej...

Workplace Of The Future – przyszłość czy już codzienność

Obawiamy się robotyzacji w wielu obszarach. W administracji do umówienia spotkania wystarczy inteligentny asystent, a w księgowości cyfrowy pracownik wygeneruje bezpośrednio z programu fakturę czy raport. Brzmi prawdopodobnie?

Czytaj więcej...

5 Grudnia - Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Wolontariat dla studentów - czy to się opłaca?

Czytaj więcej...

EF otwiera drzwi międzynarodowej edukacji dla studentów uczelni wyższych

EF Education First oferuje studentom uczelni wyższych możliwość studiowania za granicą przez 8 tygodni dzięki stypendium EF, EF Study Abroad Scholarship o wartości 10 000 €

Czytaj więcej...

Program BioLAB 2020-21

Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta zaprasza studentów i doktorantów nauk biologiczno-chemicznych do składania wniosków do Programu BioLAB 2020-21. Nabór wniosków trwa od 1 listopada 2019 r. do 1 lutego 2020 r.

Czytaj więcej...

Nabór do projektu Wędrujący Filmoznawcy

Filmoteka Szkolna poszukuje młodych, pełnych zapału filmoznawców z zacięciem pedagogicznym do prowadzenia warsztatów z zakresu edukacji filmowej w szkołach w całej Polsce!

Czytaj więcej...

Kariera w finansach i bankowości - przewodnik online

Jak co roku, oprócz wersji drukowanej przewodnika „Kariera w finansach i bankowości”, przygotowaliśmy także wersję dostępną online.
W tegorocznym numerze, chcemy przybliżyć pojęcie profesjonalizmu – kim jest współczesny profesjonalista? Jak powinien dbać o swój wizerunek? Odpowiedzi można znaleźć w naszych artykułach.

Czytaj więcej...

Prowadź lekcje prawa w szkołach i zarabiaj na swojej pasji!

„Lekcje z Temidą” to program edukacyjny, którego celem jest podnoszenie poziomu wiedzy oraz świadomości prawnej wśród dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej...

„CSR Masters- działaj z Henklem!”

„Ruszyły zapisy do wyjątkowego konkursu „CSR Masters- działaj z Henklem!”
Zauważyłeś problem społeczny i chciałbyś go rozwiązać? Masz pomysł na inicjatywę kulturalną lub edukacyjną? Henkel pomoże Ci w jego realizacji- do wygrania granty o wartości 5000 zł!

Czytaj więcej...

Zawody przyszłości 2020 / 2030

Według World Economic Forum aż 65% dzisiejszych uczniów szkoły podstawowej będzie pracowało w zawodzie, który jeszcze nie istnieje.

Czytaj więcej...

E-learningi Klubu Step Ahead

Zdajemy sobie sprawę, jak aktywni są obecnie studenci, dlatego efektywne zarządzanie czasem i niezależność na pewno ma dla Was duże znaczenie. Dzięki członkostwu w Klubie KPMG Step Ahead, w ciągu roku akademickiego otrzymasz możliwość skorzystania z 3. e-learningów, które pomogą Ci trenować kompetencje miękkie.

Czytaj więcej...

Stażysto – poznaj swoje prawa!

Pracodawcy, którzy organizują staż, muszą zapewnić jego uczestnikom odpowiednią ilość odpoczynku. W większości przypadków stażysta może również liczyć na wynagrodzenie. Warto zapoznać się z aktualnymi przepisami prawnymi oraz regularnie śledzić oferty dotyczące praktyk i stażu.

Czytaj więcej...

Program stypendialny Udacity

Zapraszamy do zapoznania się z bezpłatnym programem stypendialnym Udacity. 

Czytaj więcej...

Darmowy kreator CV

Stworzenie schludnego, odpowiednio złożonego CV z odpowiednim rozmieszczeniem najważniejszych informacji nie jest takie proste. Z pomocą może przyjść darmowy kreator, w którym do dyspozycji jest kilkanaście wariantów stylistycznych dzięki kombinacjom różnych wzorców i kolorystyki. Kreator, który właśnie uruchomił portal Aplikuj.pl, umożliwia przygotowanie CV w kilkanaście minut.

Czytaj więcej...

Skorzystaj z programu dofinansowania projektów studenckich w ramach działalności Klubu Step Ahead!

Jeśli masz głowę pełną pomysłów i planujesz zorganizować wydarzenie biznesowe lub zrealizować projekt naukowy nawiązujący do działalności KPMG, to zgłoś go w programie Step Higher! Co miesiąc dołożymy 2000 zł do projektu z największym potencjałem! 

Czytaj więcej...