Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Szanowni Państwo, chcielibyśmy zaprosić studentów Uniwersytetu Szczecińskiego do udziału w konkursie Stena Circular Economy Award – Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego organizowanym przez firmę Stena Recycling. To projekt dotyczący gospodarki obiegu zamkniętego (GOZ) i jednocześnie pierwszy w Polsce konkurs w tym obszarze skierowany do biznesu i środowiska akademickiego.

Firma Stena Recycling chce zachęcić studentów do aktywnego działania na rzecz transformacji polskiej gospodarki w kierunku bardziej racjonalnego i efektywnego gospodarowania zasobami. Jesteśmy przekonani, że pasja i kreatywność młodych osób pozwoli zaproponować ciekawe rozwiązania w obszarze GOZ, które w przyszłości przyniosą wymierne korzyści dla biznesu i konsumentów. Poza studentami do konkursu zgłaszać będą się również przedsiębiorstwa. Liczymy, że dzięki temu nasz projekt będzie platformą wymiany doświadczeń i koncepcji. Poza szansą na atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz grant  w wysokości 10 000 zł dla Uniwersytetu, konkurs stwarza szansę na promocję swoich pomysłów jako najlepszych rozwiązań odpowiadających na potrzeby ekonomii XXI wieku.

Nabór wniosków do konkursu będzie trwał od 2 października do 15 grudnia, jednak już teraz, w okresie przedwakacyjnym, chciałabym prosić Państwa o wsparcie w promocji tej inicjatywy. Do listu załączam prezentację z głównymi założeniami konkursu. Będę wdzięczna jeśli udostępnią ją Państwo studentom zachęcając ich jednocześnie do zainteresowania się ideą GOZ i bieżącego śledzenia dobrych praktyk, które mogą być dla nich inspiracją.

Szczegóły >>>