Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Polska Fundacja Przedsiębiorczości ma przyjemność zaprosić Państwa do IX edycji konkursu Przystanek Sukces-biznes w Szczecinie się opłaca.

Konkurs tradycyjnie już wspierany przez Urząd Miasta Szczczecin, polega na napisaniu w dowolnej formie biznesplanu przez osoby planujące założenie własnej działalności gospodarczej w Szczecinie. 
Celem konkursu jest zachęcenie młodych ludzi do podejmowania wyzwań związanych z własnym biznesem w Szczecinie oraz odkrywania i docenienia mozliwości, jakie stwarza nasze miasto.
W ramach konkursu uczestnicy mogą wziąć udział w specjalistycznych szkoleniach z zakresu zakładania i prowadzenia działalności (w przypadku zebrania grupy wykładowca może przyjść do Państwa), doradztwie biznesowym oraz Wizytach-Inspiracjach, czyli spotkaniach z właścicielami odnoszących sukcesy szczecińskich firm, którzy prezentują pozytywne wzorce i zachęcają młodych ludzi do zakładania własnych przedsiębiorstw na terenie Szczecina.
Dla zwycięzców i wyróżnionych przewidziano liczne nagrody, które pomogą w pierwszym okresie prowadzenia działalności gospodarczej, m.in. nagrody pieniężne, bony na usługi graficzne, księgowe, internetowe, prawnicze, reklamowe i inne.
Tegoroczna edycja konkursu zakończy się Galą Finałową w październiku 2018r. (termin składania biznesplanów: 15 października 2018r.). Szczegóły konkursu>>>