Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Uprzejmie informujemy, że 1 września 2018r. rozpocznie się rekrutacja na kolejny rok akademicki w Uniwersytetcie Dziecięcym "Mały Poliglota" działającym przy wydziale Filologicznym Uniwersytetu Szczecińskiego.
Oferowane zajęcia są bezpłatne, do projektu przyjmowane są dzieci w wieku od 6 do 16 lat.

W naszej ofercie edukacyjnej znajdują się trzy grupy językowe:

  • z językiem angielskim i rosyjskim,
  • z językiem niemieckim i hiszpańskim,
  • z językiem norweskim i włoskim.

Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów języków obcych:
-pracowników Wydziału Filologicznego US.
Aby zgłosić dziecko do projektu, należy odesłać pod adres mailowy: malypoliglota@univ.szczecin.pl wypełniony formularz zgłoszeniowy kliknij tutaj. Limit przyjęć w roku akademickim 2018/2019 wynosi 180 uczestników. Ze względów na ograniczoną liczbę miejsc o wpisaniu na listę osób przyjetych do programu będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji na rok akademicki 2018/2019 znajdują się na naszej stronie internetowej: www.malypoliglota.usz.edu.pl w zakładce
Rekrutacja 2018/2019. zapraszamy również do zapoznania się z Regulaminem projektu Uniwersytet Dziecięcy "Mały Poliglota", który zostanie zamieszczony na stronie internetowej w zakładce : Regulamin.

Oferujemy również bezpłatne warsztaty dla rodziców/opiekunów uczestników obejmujące wiedzę z zakresu pedagogiki, psychologii i metodyki (szczegółowe informacje zostana przekazane po zakończeniu rekrutacji do projektu Uniwersytet Dziecięcy "Mały Poliglota")

Zapraszamy również na odpłatne kursy językowe dla rodziców/opiekunów dzieci uczestniczących w zajęciach Uniwersytetu Dziecięcego "Mały Poliglota", które odbędą się w tych samych terminach i w tym samym miejscu co zajęcia dla najmłodszych. Szczegółowe informacje o kursach dla osób dorosłych oraz karta zgłoszeniowa znajduja się na stronie: www.malypoliglota.usz.edu.pl w zakładce: Oferta dla rodziców.