Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Jako Akademia organizujemy szkolenia dla osób, które chcą zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe w zakresie programowania. Od ponad 3 lat organizujemy w Polsce kursy z tej właśnie dziedziny, mamy też swój oddział w Szczecinie.

Poniżej przedstawiam najważniejsze informacje dotyczące kursów.

  • Weekendowy kurs Frontend (29 września 2018 - 28 kwietnia 2019)

Na kursie zapewniamy: - 320 godz. merytorycznych zajęć (w tym 80 godz. pracy w domu) - warsztaty z doświadczonymi programistami - możliwość zbudowania portfolio programistycznego pod okiem doświadczonych mentorów i praktyków, - a na koniec, po pozytywnym zdaniu egzaminu - certyfikat poświadczający umiejętności.

  • Wieczorowy kurs Python od podstaw (31 października - 19 grudnia 2018)

Na kursie zapewniamy: 45 godz. merytorycznych zajęć - zdobycie praktycznej wiedzy, która umożliwi Ci dalszy rozwój w różnych kierunkach takich jak tworzenie stron i aplikacji internetowych, aplikacji desktopowych, czy aplikacji mobilnych; - warsztaty z doświadczonymi programistami – praktykami; - wiedzę przekazywaną w przystępny sposób; - a na koniec, po pozytywnym zdaniu egzaminu - certyfikat poświadczający umiejętności.

Absolwentom kursu pomagamy znaleźć pierwszą pracę w branży IT i współpracujemy z takimi firmami jak: Avid, Consileon, Tidio, NCDC, czy Huuuge Games.

Szczegóły a także terminy wszystkich kursów, na które obecnie aplikujemy dostępne są pod adresem:
https://infoshareacademy.com/?s&city=Szczecin