Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Idea: najskuteczniejsze biznesy robi się "po godzinach". Chcemy zintegrować środowisko biznesowe, umożliwić startupom nawiązanie nowych kontaktów, a przy okazji podzielić się konkretną wiedzą i sprawdzonymi patentami na marketing dostępny na każdą kieszeń. 18-19 września, nad jeziorem kierskim w Poznaniu odbędzie się dwudniowe niekomercyjne wydarzenie dla startupów, przedsiębiorców i marketingowców.

Ideą jest zintegrowanie środowiska biznesowego, wymiana kontaktów, a przy okazji prelekcje, warsztaty i dyskusje z ekspertami, dotyczące oszczędnego marketingu, czyli takiego, który nie wymaga milionów a jest skuteczny.

Najlepsi specjaliści biznesowi i marketingowi z całej Polski podpowiedzą, jak wypromować markę bez korporacyjnych budżetów. Będzie to również świetna okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.
Odbędą się również warsztaty z tworzenia filmów i podcastów, SEO, Google Ads, poprowadzone przez praktyków z długoletnim doświadczeniem.

Co najważniejsze, z uwagi na to, że wydarzenie jest niekomercyjne, cena obejmuje tylko zwrot kosztów organizacyjnych (wynajęcie sali, wyżywienie, całonocna impreza, prelekcje i warsztaty) i wynosi 299zł brutto.

By zminimalizować barierę nawiązywania kontaktów, cała impreza ma się odbyć w konwencji spotkania w pięknych okolicznościach przyrody, a nie sztywnej konferencji. Będzie m. in. piwo, pizza, foodtrack i impreza do rana z ogniskiem i tańcami.

Mamy jeszcze wolne miejsca. Zależy nam bardzo, by informacja o tym wydarzeniu dotarła do jak największej liczby osób - jest to dla nich bardzo cenne wydarzenie i dawka wiedzy w pigułce niezbędna każdemu przedsiębiorcy.

Więcej informacji na stronie --> markethink.pl/ 

Wydarzenie na Facebooku --> www.facebook.com/events/657508481380603/