Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego jest agencją zatrudnienia (nr 13117)

Analityk rynku transportowego

Serwis aukcji transportowych https://clicktrans.pl szuka osoby na stanowisko Analityk rynku transportowego.

Czytaj więcej...

Dziennikarz w redakcji magazynu FXMAG

Pisanie sprawia Ci przyjemność, wiesz gdzie stawiać przecinki, a kiepskie tłumaczenia angielskich artykułów doprowadzają Cię do białej gorączki? Wiesz, że Dash to nie skrót od Dashcoin, a Forex to nie nazwa leku na grypę? Masz „nosa” do fake newsów i lubisz wchodzić w polemikę? Jeśli tak, to aplikuj do redakcji portalu i magazynu Inwestora Indywidualnego FXMAG na stanowisko Dziennikarza.

Czytaj więcej...

Inżynier Procesu

Bank Danych o Inżynierach jest najstarszą wyspecjalizowana firmą doradztwa personalnego w Polsce. Już od ponad 24 lat aktywnie wspieramy polskich inżynierów w budowaniu ich karier zawodowych. Pomagamy w szukaniu pracy, weryfikujemy pracodawców i podpowiadamy jak skutecznie aplikować. Dotychczas z naszej pomocy skorzystało już blisko 200 tysięcy inżynierów, zarówno tych zaraz po studiach jak i tych posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe. Dołącz do nich i zyskaj sprawdzonego sojusznika na rynku pracy.

Czytaj więcej...

Staże wakacyjne 2018 w USA dla studentów

Staże wakacyjne 2018 w USA dla studentów – trwa rekrutacja!

Czytaj więcej...

Specjalista ds. Turystyki

Grupa Thomas Cook poszukuje dla swojej Spółki w Polsce - firmy Neckermann Podróże pracownika do biura sprzedaży w Centrum Handlowym w Szczecinie.

Czytaj więcej...

Asystent Działu Handlowego z językami czeskim i angielskim

Coberon Chronos Group to międzynarodowa firma z branży stalowej o profilu handlowo-produkcyjnym, poszukująca dla swojego polskiego oddziału osoby na stanowisko Asystenta Działu Handlowego z językami czeskim i angielskim. Szczegóły >>>

Kierowca VIP - praca na weekendy

Poszukujemy kandydatów o wysokiej kulturze osobistej, chcących podjąć zatrudnienie przy obsłudze klientów biznesowych i przejazdów indywidualnych, w elastycznym trybie pracy – dorywczo, np. w weekendy lub wybrane dni w tygodniu.

Czytaj więcej...

Doradca- kasjer PKO Bank Polski SA

PKO Bank Polski od blisko stu lat konsekwentnie buduje swoją wiarygodność, dbając o bezpieczeństwo powierzonych mu środków i finansując potrzeby kolejnych pokoleń polskich rodzin i przedsiębiorstw. Jesteśmy świadomi wartości marki naszego Banku, pamiętamy o jego korzeniach i pielęgnujemy blisko stuletnie tradycje. Jednocześnie stale poszukujemy nowych rozwiązań i doskonalimy wszystkie procesy zachodzące w Banku. Tworząc produkty i usługi, które wyznaczają nowe trendy na rynku, jesteśmy prekursorem innowacyjności nadającym ton dyskusji o przyszłości rodzimej branży finansowej. Szczegóły >>>

 

Praca Inwentaryzacja 20-25.11.2017

Czytaj więcej...

Specjalista ds. projektów UE

 Firma consultingowa Centrum Innowacyjnego Biznesu stawa na rozwój pracowników i talenty. Szukamy Talenty i rozwijamy Talenty. W związku z rozwojem firmy w obszarze projektów unijnych poszukujemy osób ambitnych o dużym potencjale, zdolnych i zaangażowanych w swoją pracę.  Szczegóły >>>

Sprzedawca w firmie Monnari

Marka Monnari istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Obecnie firma jest liderem w segmencie eleganckiej, markowej odzieży dla Pań aktywnych i nowoczesnych, a zarazem lubiących podkreślać swoją kobiecość.  Szczegóły >>>

Konkurs organizowany przez Kancelarię Brandingową Brandelaw

Kancelaria Brandelaw (zastrzezone.pl) to specjalistyczna kancelaria, która całościowo specjalizuje się w zastrzeganiu nazw firm w postaci znaków towarowych w Urzędzie Patentowym RP. W ramach naszych działań dostarczamy wsparcia w celu ochrony prawnej marki firmy lub produktu. Zajmujmy się w szczególności doradztwem i monitoringiem potencjalnych naruszeń prawa do znaku. Systematyczne weryfikujemy rynek w zakresie wystąpienia potencjalnych ryzyk i kolizji dla już zgłoszonego znaku towarowego oraz pojawienia się znaku podobnego.

Czytaj więcej...

Płatne praktyki w zespole ds. obsługi kadrowo-płacowej

Korzystając z wiedzy i kwalifikacji ponad 236 tysięcy pracowników w 158 krajach, dostarczamy naszym klientom najwyższą jakość usług w zakresie doradztwa biznesowego, doradztwa podatkowego i prawnego oraz audytu. Szczegóły >>>

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta z j. francuskim

HomeGlobal.com to serwis pomagający rozwinąć karierę w branży sprzedaży bezpośredniej. Dla naszych klientów, prowadzimy szeroko zakrojone projekty telemarketingowe. 

Czytaj więcej...

Akcja firmy Empik - "Zrekrutuj sobie szefa"

Akcja firmy Empik "Zrekrutuj sobie szefa", która polega na nietypowym sposobie rekrutacji na doradcę klienta w salonach Empik w całej Polsce.

Czytaj więcej...

Instruktorzy narciarstwa i snowboardu

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS z 19-letnim doświadczeniem w organizacji obozów i kolonii.

Czytaj więcej...

Kontroler Finansowy

Grupa Boryszew Automative Plastics jest jedną z wiodących  światowych grup zajmujących się formowaniem elementów z tworzyw sztucznych metodą wtryskową. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości wyrobów plastikowych i metalowych dla branży motoryzacyjnej oraz form wtryskowych do produkcji wyżej wymienionych elementów. Szczegóły >>>

Centralne Biuro Antykorupcyjne - teleinformatyk

Centralne Biuro Antykorupcyjne poszukuje kandydatów do służby/pracy, którzy są absolwentami/studentami kierunków informatycznych lub pokrewnych.

Czytaj więcej...

Staż z lwem

Lubisz podważać status quo? Jesteś kreatywny/a i nie boisz się dzielić swoimi pomysłami? A może ciekawi Cię w jaki sposób bank stara się sprostać oczekiwaniom swoich klientów? Jeżeli tak - Staż z Lwem jest stworzony dla Ciebie!

Czytaj więcej...