Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego jest agencją zatrudnienia (nr 13117)

Oferta pracy - vortex energy

Vortex energy poszukuje do zespołu ANALITYKA W SPÓŁCE TRADINGOWEJ >>>

Miejsce pracy: Szczecin (Centrum)

Grecos - oferty pracy

Grecos to jeden z czołowych touroperatorów na polskim rynku turystycznym, specjalizujący się w organizowaniu Wielkich Greckich Wakacji. Podczas 15 sezonów zaufało mu ponad milion klientów. Firmę wyróżnia pełne pasji podejście do turystyki, a przede wszystkim do Grecji, która stanowi największą część jej oferty. To marka, która nieodłącznie kojarzona jest z tym krajem.

Czytaj więcej...

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów w Warszawie - oferta pracy

Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:

referendarz do spraw: ochrony konkurencji w Wydziale Telekomunikacji, Mediów i Usług Finansowych, Departament Ochrony Konkurencji. 

Szczegóły >>>

KONKURS NA STANOWISKO KOORDYNATORA DYSCYPLIN NARODOWEGO CENTRUM NAUKI (Nr ref. UP/ZKD/44/2018)

Działając na podstawie art. 23 ust.1 ustawy z dnia 30 kwietnia 2010 r. o Narodowym Centrum Nauki (Dz. U. z 2018 r. poz. 947 z późn. zm.) Rada Narodowego Centrum Nauki ogłasza nabór kandydatów na stanowisko Koordynatora Dyscyplin Narodowego Centrum Nauki w grupie nauk ścisłych i technicznych:

Czytaj więcej...

Oferta pracy - Pracownik ds. Przygotowania Inwestycji i Remontów

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największą spółką Grupy Kapitałowej PGNiG oraz największym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego Gazu w Europie. Zatrudnia ponad 11 tys. pracowników, działa na terenie całej Polski i dystrybuuje gaz poprzez niemal 185 tys. km gazociągów do ponad 7 milionów odbiorców.

Prowadzi rekrutację na stanowisko: Pracownik ds. Przygotowania Inwestycji i Remontów - umowa na czas określony z tyt. zastępstwa (Oddział Zakład Gazowniczy w Szczecinie, Dział Inwestycji i Remontów) >>>

 

IT Spezialist in Festanstellung / IT specialist in permanent position

Our company is located in Berlin & Frankfurt/Oder.

We are operating nationwide in the area of corporate health care with software-based services & are looking for a full-time IT developer >>>

Bildungszentrum Nordost K.-D. Schnoor e. K. - Psychologen

Wir sind ein vorrangig in Mecklenburg-Vorpommern tätiger Bildungsdienstleister und suchen ab 01.01.2019 einen engagierten Psychologen (m/w) >>> bevorzugt für 20-24 Stunden auf Honorarbasis.

Bei Vorliegen entsprechender Voraussetzungen ist auch eine Teilzeittätigkeit möglich.

 

Płatne staże w Urzędzie Organu Europejskich Regulatorów Łączności Elektronicznej (BEREC)

Ministerstwo Spraw Zagranicznych uprzejmie informuje, iż  istnieje możliwość składania aplikacji na płatne staże  w Urzędzie BEREC.

BEREC oferuje kandydatom staże o następujących profilach:

Czytaj więcej...

Specjalista do rekrutacji pracowników z zagranicy

Firma działająca w branży stoczniowej poszukuje specjalisty do rekrutacji pracowników z zagranicy.

Czytaj więcej...

Energopol - oferty pracy

Energopol - Szczecin S.A. jest firmą budowlaną o ponad sześćdziesięcioletniej tradycji i doświadczeniu. Wykonujemy złożone projekty we wszystkich dziedzinach budownictwa ze szczególnym uwzględnieniem projektów z dziedziny hydrotechniki morskiej i śródlądowej, dróg i mostów, urządzeń, sieci i instalacji gazowych oraz wodno-kanalizacyjnych, energetycznych, budowli wielkokubaturowych przemysłowych, jak również użyteczności publicznej oraz specjalnego fundamentowania na terenie całej Polski.

Aktualnie poszukuje kandydatów na stanowiska:

Sprzedawca – Stoisko piekarniczo - cukiernicze

W związku z dynamicznym rozwojem naszej sieci Stoisk własnych, wkrótce otwieramy nowe Stoisko na ul. Wrocławskiej w Szczecinie. 

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko sprzedawcy do kompleksowej obsługi Stoiska wedle wytyczonych standardów i zapewnienia pozytywnych relacji z Klientami naszej Firmy.

Czytaj więcej...

Specjalisty ds. HR

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Aktualnie do naszej siedziby w Szczecinie poszukujemy Specjalisty ds. HR: Uwielbiasz kontakt z ludźmi? Pracuj w Dziale HR! Szczegóły >>>

Specjalista ds. Kadr i Płac

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Aktualnie do naszej siedziby w Szczecinie poszukujemy Specjalista ds. Kadr i Płac. Szczegóły >>>

Młodszy Specjalista ds. Gwiezdnych Rekrutacji

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Aktualnie do naszej siedziby w Szczecinie poszukujemy Młodszy Specjalista ds. Gwiezdnych Rekrutacji. Szczegóły >>>

Dołącz do naszego zespołu w Clicktrans!

Clicktrans jest największą w Polsce platformą internetową do zlecenia transportu dużych przesyłek. Działamy od 2010 roku w Polsce i Europie. Aktualnie jesteśmy obecni na 4 rynkach: Polska, Wielka Brytania, Niemcy i Hiszpania (https://clicktrans.pl/ | https://clicktrans.com/ | https://clicktrans.de/ | https://clicktrans.es/).

Czytaj więcej...

Konkurs na stanowiska Koordynatorów Dyscyplin

Narodowe Centrum Nauki w Krakowie ogłasza konkurs na stanowiska Koordynatorów Dyscyplin w grupie nauk humanistycznych, społecznych i o sztuce oraz w grupie nauk o życiu:

 

Oferta pracy - lektorzy

 

Future Centre Training Corporation poszukuje lektorów języków obcych (Szczecin)

Szczegóły >>>

 

 

Specjalista ds. sprzedaży (j. niemiecki LUB j. angielski)

COMgraph Sp. z o.o. jest uniwersalną drukarnią specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości materiałów reklamowych, opakowań dla klientów farmaceutycznych, druków transakcyjnych dla klientów instytucjonalnych, opakowań oraz materiałów użytkowych dla klienta indywidualnego.

Szukamy kompetentnej osoby na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży (j. niemiecki LUB j. angielski), która zajmie się kompleksową obsługą klienta.

Czytaj więcej...