Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego jest agencją zatrudnienia (nr 13117)

Stażysta w dziale Finansowo-Księgowym w Nadleśnictwie Gryfino

Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie ogłasza nabór na staż absolwentów w nadzorowanych jednostkach
organizacyjnych Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie, stosownie do Zarządzenia nr 59 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 07.09.2012 r. w sprawie stażu absolwentów w Lasach Państwowych, znak:GK-1103-20/12, podaje zasady postepowania przy przyjmowaniu absolwentów na staż w jednostkach RDLP w Szczecinie.

Czytaj więcej...

Młodszy specjalista ds. Zarządzania Nieruchomością - staż

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 51 tysięcy pracowników w 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W 2018 roku jej przychody wyniosły 8,2 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.pl lub na Twitterze: @CushWakeCE.

Czytaj więcej...

Nauczyciel matematyki

Szkoła Podstawowa im. Olimpijczyków Polskich w Rzeplinie znajduje się na terenie Gminy Dolice- 15 km od Stargardu. W szkole uczy się średnio 200 uczniów rocznie w 12 oddziałach. Na terenie naszego obiektu znajdują się boiska Orlik, boisko zielone, siłownia zewnętrzna, plac zabaw. W budynku znajdują się pracownie przedmiotowe dostosowane do potrzeb edukacyjnych uczniów.

Czytaj więcej...

Stażysta w dziale sprzedaży w branży Odnawialnej Energii

Ekofachowcy.pl to "Allegro" dla Odnawialnych Źródeł Energii. Odnawialne Źródła Energii to jedna z najszybciej rozwijających się branż na świecie. Pomóż nam oszczędzać czas, pieniądze i środowisko!

Czytaj więcej...

Stażysta w dziale logistyki w branży Odnawialnej Energii

Ekofachowcy.pl to "Allegro" dla Odnawialnych Źródeł Energii. Odnawialne Źródła Energii to jedna z najszybciej rozwijających się branż na świecie. Pomóż nam oszczędzać czas, pieniądze i środowisko!

Czytaj więcej...

Nauczyciel matematyki

Szkoła Podstawowa w Radziszewie ul. Szczecińska 54, 74-100 Gryfinio poszukuje nauczyciela matematyki. 

Czytaj więcej...

E-Praktyki w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej

Zapraszamy studentów na wakacyjne e-praktyki! Możesz je odbywać będąc na drugim końcu świata. 

Czytaj więcej...

Pracownik Magazynowy

GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.

Czytaj więcej...

Stażysta w Dziale Technicznym

OKECHAMP S.A jest liderem w produkcji i przetwórstwie pieczarek w Polsce. Nasza jakość oraz standardy pracy pozwalają na dostarczanie naszych produktów do Klientów na całym świecie.

Czytaj więcej...

Pedagog w Kinder‐, Jugend‐ und Familienhilfe Menschen(s) kinder

Jako uznany niemiecki podmiot realizujący pomoc dla dzieci i młodzieży poszukujemy do wsparcia naszego zespołu pedagogicznego w placówkach stacjonarnych oraz doradczych/ ambulatoryjnych pedagogów – absolwentów poniższych kierunków studiów pedagogicznych

Czytaj więcej...

Międzynarodowy Płatny Staż Graduate Programme

Międzynarodowa firma - lider w branży energooszczędnych rozwiązań kontroli klimatu w pomieszczeniach, poszukuje kandydatów do wyjątkowego 2-letniego, płatnego programu stażowego dla absolwentów kierunków inżynierskich.

Czytaj więcej...

Stacjonarny Doradca Handlowy - Branża Sanitarna

Naszym klientem jest międzynarodowa firma, specjalizująca się w dostawie materiałów technicznych dla klientów indywidualnych oraz instalatorów m.in. z branży sanitarnej.

Czytaj więcej...

Program „Staże Prezesa NBP” w Centrali i Oddziałach Okręgowych Narodowego Banku Polskiego

Program „Staże Prezesa NBP” w Centrali i Oddziałach Okręgowych Narodowego Banku Polskiego
Profesor Adam Glapiński, Prezes Narodowego Banku Polskiego, zaprasza absolwentów uczelni krajowych i zagranicznych do udziału w kolejnej edycji - Programu „Staże Prezesa NBP”

Czytaj więcej...

Weryfikator/korektor pracujący w parach

Firma GET IT Language Solutions jest jednym z liderów polskiego rynku usług tłumaczeń dla biznesu. Od ponad 20 lat budujemy nasze kompetencje realizując projekty tłumaczeniowe dla największych polskich i międzynarodowych firm. Specjalizujemy się w obsłudze dużych korporacji o rozbudowanej strukturze i potrzebach. Dzięki nowoczesnym technologiom i doskonałym procesom organizacji pracy jesteśmy efektywnym partnerem biznesowym nawet dla najbardziej wymagających globalnych organizacji. GET IT Language Solutions poszukuje weryfikatorów/korektorów pracujących w parach językowych EN > PL oraz PL > EN.

Czytaj więcej...

Specjalista ds. umów

Colas Rail Polska jest częścią międzynarodowej korporacji obecnej w 50 krajach, na 5 kontynentach.
Rozpoczęliśmy projekt przebudowy linii kolejowej E-59 na odcinku Slonice - Choszczno i poszukujemy ambitnej osoby, która dołączy do naszego teamu 

Czytaj więcej...

Asystent ds. certyfikacji BREEAM

Sweco planuje i projektuje społeczności oraz miasta przyszłości. Rezultaty naszej pracy to ekologiczne budynki, efektywna infrastruktura i dostęp do energii i czystej wody. W Europie zatrudniamy 15 000 pracowników, oferując Klientom profesjonalną wiedzę i umiejętności przy realizacji każdego projektu. Co roku jesteśmy zaangażowani w inwestycje w 70 krajach na całym świecie.

Czytaj więcej...

Specjalista ds. zamówień z językiem angielskim

Idea HR Group

poszukuje kandydatów na stanowisko: 

Specjalista ds. zamówień z językiem angielskim >>>

 

State Street w Gdańsku

Sprawozdania finansowe to dla Ciebie najlepsza lektura? IFRS i US GAAP nie są Ci obce?

Dołącz do State Street w Gdańsku i odkrywaj tajemnice sprawozdawczości funduszy inwestycyjnych!

https://statestreet.wd1.myworkdayjobs.com/en-US/Global/job/Gdansk-Poland/Financial-Reporting-Associate-1_R-594242-1

Asystent w dziale obsługi projektów tłumaczeniowych- praktyka

Biuro tłumaczeń NSGroup Sergiusz Subocz poszukuje: ASYSTENTA W DZIALE OBSŁUGI PROJEKTÓW TŁUMACZENIOWYCH W TERMINIE 6–27 SIERPNIA 2019 R.

Czytaj więcej...