Newsletter

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

3Shape specjalizuje się w produkcji i rozwoju skanerów oraz oprogramowania 3D dla zastosowań z dziedziny przemysłu i opieki zdrowotnej, takich jak protetyka słuchu czy opieka dentystyczna. Od 10 lat jest liderem na rynku globalnym, z klientami w ponad 40 krajach świata. 3Shape Poland ma swoją siedzibę w Szczecinie, gdzie odbywa się produkcja innowacyjnych urządzeń skanujących uzębienie. Firma, z uwagi na swój innowacyjny produkt, określana jest często jako Google przemysłu stomatologicznego.3Shape Poland nieustannie rozwija się rozszerzając linię produkcyjną poprzez wprowadzanie nowych produktów, a tym samym zwiększając zatrudnienie i stając się liczącym na rynku, solidnym Pracodawcą.

Aby jak najlepiej wspierać organizację w jej dynamicznym wzroście, dział Subscription & Sales Masterdata w 3Shape Poland aktualnie poszukuje

Stażysty

 Do zadań Stażysty należeć będzie:

  • Wsparcie codziennej pracy działu, pomoc w rozdzielaniu zadań w systemie CRM,
  • Wsparcie w zakresie aktualizacji procedur oraz opisu procesów,
  • Inne bieżące zadania.

Wymagania:

  • Czekamy na osobę zmotywowaną, otwartą/komunikatywną, szybko nabywającą samodzielności w działaniu.
  • Z uwagi na międzynarodowy charakter firmy, język angielski wymagany jest na poziomie minimum komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia wiedzy praktycznej i doświadczenia w pracy w dziale Subscription w międzynarodowej organizacji w formie płatnego stażu,
  • Możliwość zdobycia praktycznej wiedzy w zakresie obsługi systemu CRM oraz systemu ERP – Microsoft Dynamics AX,
  • Realizację zadań w młodym dynamicznym zespole z nieformalną i przyjazną atmosferą,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pracę w dogodnej lokalizacji w śródmieściu Szczecina.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: Monika.Garbowska@3shape.com

Prosimy o załączenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - j.t. Dz. U. z 2002 r.nr 101 poz. 926”.

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaku z wybranymi Kandydatami.