Newsletter

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Jesteś MATURZYSTĄ lub STUDENTEM? Szukasz swojej pierwszej pracy? Jako prężnie rozwijająca si,ę Agencja Pracy KLINET poszukujemy dla jednego z nowo pozyskanych Kontrahentów Asystenta Wsparcia Działu Operacyjnego.

Asystent Wsparcia Działu Operacyjnego

Miejce pracy: Szczecin Śródmieście

Obowiązki:

  • terminowe wprowadzanie danych do systemu komputerowego tj. faktury kosztowe, zakładanie przesylek,
  • wspieranie klientów wewnętrznych.

Czego oczekujemy:

  • dyspozycyjności pn-pt w godz. 8-16
  • dobrej znajomości języka angielskiego min. poziom B1
  • mile widziane osoby z wykształceniem transportowym - technikum morskie/transportowe, akademia morska, ZUT, US
  • nie wymagamy doświadczenia bo Cię wszystkiego nauczymy - szkolimy od podstaw!

Co zyskujesz:

  • otrzymasz na start umowę o pracę na okres od 6 miesięcy do 1 roku z mozliwością pracy stałej,
  • na poczatek wynagrodzenie 1600zł netto
  • cenne doświadczenie w międzynarodowej firmie,
  • masz możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • będziesz pracować w młodym zespole,
  • masz dostęp do karty Multisport

Jeśli chcesz z nami współpracować prześlij CV za pośrednictwem portalu OLX:

www.olx.pl/oferta/asystent-wsparcia-operacyjnego-CID4-IDkNfra.html#72375c52c0

Wybrane osoby zaprosimy na testy kwalifikacyjne.