Newsletter

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Kancelaria Centrum Prawa działa na rynku usług prawnych od 2014 roku, zapewniając nowoczesną i kompleksową obsługę dostosowaną do indywidualnych potrzeb przedsiębiorców. Naszymi Klientami są przedsiębiorcy z różnych branż na terenie całego kraju. Oferujemy profesjonalne i innowacyjne rozwiązania w zakresie ochrony prawnej i egzekwowania należności na drodze windykacyjnej. Nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. Pomagamy naszym Klientom na każdym etapie postępowania pozasądowego, sądowego oraz egzekucyjnego. Szerokie spojrzenie na rynek umożliwia nam dobranie optymalnych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych Klientów. Wypracowane dotychczas doświadczenie pozwala nam zapobiegać problemom mogącym wystąpić zarówno w toku prowadzenia działalności gospodarczej, jak i w życiu codziennym.

Poszukujemy Radcy prawnego z kilkuletnim stażem, prowadzącego własną działalność gospodarczą, który nawiąże współpracę z naszą Kancelarią w zakresie obsługi prawnej, windykacji oraz egzekucji wierzytelności.

Opierając się na wiedzy i dotychczasowym doświadczeniu Kancelaria zajmuje się kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych zarówno z branży produkcyjnej, usługowej jak i handlowej.

Świadczymy pomoc doraźną i długoterminową, obejmującą porady prawne, konsultacje, sporządzanie opinii prawnych oraz przygotowywanie pism procesowych i pozaprocesowych z zakresu prawa cywilnego oraz prawa pracy. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług w przystępnych cenach.

W ramach współpracy proponujemy Państwu następujące obowiązki:
1) Przygotowywanie, opiniowanie i negocjacje treści umów, których stroną jest lub może być Firma
2) udzielanie bieżących porad prawnych z zakresu działalności Spółki, w formie ustnej, a w uzasadnionych przypadkach w formie pisemnych opinii prawnych z zakresu, prawa handlowego, prawa pracy, prawa cywilnego, prawa upadłościowego i naprawczego oraz innych dziedzin prawa
3) postępowania pojednawcze, mediacje przedsądowe
4) zastępstwo procesowe przed wszystkimi sądami
5) egzekucja wierzytelności
6) Rejestracja i zmiany w KRS
7) windykacja należności

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz współpracy.

Zainteresowała Cię nasza oferta? To nie wszystko co oferujemy naszym Partnerom!
Prześlij do nas zgłoszenie i dowiedz się co jeszcze możesz z nami zyskać.
Prosimy o nadsyłanie aplikacji w postaci dokumentu CV i Listu Motywacyjnego na adres mailowy: ewelina.kurek@e-cob.pl / z dopiskiem w tytlu nazwy oferty pracy – stanowiska /

Zachęcamy do wejścia na stronę: http://www.centrumprawa.eu/.
Polub nas na Facebook : https://www.facebook.com/centrumprawa.eu/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."