Newsletter

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

LM Wind Power będący częscią koncernu GE Renewable jest wiodącym światowym producentem łopat do turbin wiatrowych. W ponad 35 letniej historii LM Wind Power wyprodukowaliśmy ponad 160 000 łopat o wymiarach od 5 do 88,4 metrów. Posiadamy własne centrum testowe i tunel aerodynamiczny, gdzie sprawdzamy parametry naszych innowacyjnych wyrobów. Corocznie tworzymy od 6 do 8 nowych projektów łopat. W Goleniowie zakład funkcjonuje od 2008 roku i jesteśmy wiodącą fabryką w całej korporacji. Aktualnie załoga liczy ponad 700 osób i przygotowujemy się do rozbudowy zakładu, z uwagi na wdrożenie nowej technologii i produkcji jeszcze dłuższych łopat.

Asystent w dziale utrzymania ruchu/

tworzenie globalnej bazy części zamiennych

Miejsce pracy: Goleniów

Główne zadania:

- pomoc w konsolidacji bazy danych częsci zamiennych / system ERP-Axapta;

- tworzenie zunifikowanych kodów dla części w systemie;

- kontakt z działami technicznymi w innych krajach.

 Wymagania:

- Kandydatki/-ci w trakcie studiów inżynierskich w obszarze mechanicznym;

- Gotowość do pracy początkowo na część etatu 16-24 h tygodniowo, po 3-4 miesiącach na pełny etat;

- Dobra znajomość języka angielskiego, która będzie na co dzień w użyciu;

- Chęci do pracy w obszarze standaryzacji, otwartość na nowe zadania i kreatywność;

- Wiedza z zakresu funkcjonowania systemów ERP będzie dodatkowym atutem.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu z rekruterem - Joanna Cich: Joanna.cich@ge.com

lub bezpośrednią aplikację przez stronę Karier GE: http://bit.ly/2EBaboj