Newsletter

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Poszukujemy chętnyc osób do pracy na stanowisku instruktora zajęć edukacyjnych dla dzieci.

PRACA

Dla studenta/studentki

Pedagogiki, automatyki, robotyki, elektrotechniki, mechatroniki, fizyki, chemii

W związku z dynamicznym rozwojem Małego inżyniera poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko: instruktor zajęć edukacyjnych dla dzieci z robotyki, elektroniki, fizyki/chemii

Zakres obowiązków:

- prowadzenie zajęć edukacyjnych dla dzieci, animacje urodzinowe i eventowe

- organizacja kursów w powierzonych placówkach – Szczecin i okolice, woj. zachodniopomorskie

- rozwijanie programu zajęć Mały Inżynier,

- prowadzenie pokazów z fizyki, chemii, robotyki.

Wymagania:

- student/ka 1/2/3 roku (preferowane kierunki: pedagogika, automatyka, robotyka, elektronika, mechatronika, fizyka, chemia),

- odpowiedzialność, komunikatywność, punktualność, systematyczność,

- umiejętność pracy w dziećmi,

- prawo jazdy kategorii „B”.

Oferujemy:

- pracę w młodej, prężnie rozwijającej się firmie,

- młode i sympatyczne grono współpracowników,

- elastyczny czas pracy (możliwość pogodzenia studiów z pracą).

Prosimy o przesyłanie CV  na adres: szczecin@malyinzynier.pl

W przesłanej wiadomości proszę o dopisanie dyspozycyjności w każdy dzień tygodnia

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".