Newsletter

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Globallogic to globalny lider w świadczeniu usług z zakresu pełnego cyklu rozwoju produktu, specjalizujący się w projektowaniu, tworzeniu, testowaniu i integracji oprogramowania.

 Zadania:

  • Software products development according to customer software requirements
  • Design and development of GUI for flight simulators/pipes inspector.
  • Preparation of QT QML solutions
  • Documentation review and creation

Wymagania:

  • University degree in a relevant field (Computer Science, Electronics, Informatics)
  • At least 1 years of experience in C++ programming
  • At least 1 years of experience with QT Framework
  • Initiative and result orientation
  • Openness to new technologies
  • Very good English knowledge

Oferujemy:

  • Exciting Projects: With clients across all industries and sectors, we offer an opportunity to work on market-defining products using the latest technologies.
  • Collaborative Environment: You can expand your skills by collaborating with a diverse team of highly talented people in an open, laidback environment — or even abroad in one of our global centers or client facilities!
  • Work-Life Balance: GlobalLogic prioritizes work-life balance, which is why we offer flexible work schedules.
  • Professional Development: We develop paths suited to your individual talents through international knowledge exchanges and professional certification opportunities.
  • Excellent Benefits: We provide our employees with private medical care, sports facilities cards, group life insurance, travel insurance, food subsidies and cultural activities.
  • Fun Perks: We want you to feel comfortable in your work, which is why we create good working environment with relax zones, host social and teambuilding activities and stock our kitchen with delicious teas and coffees!

Opis firmy

Oddział szczeciński zatrudnia ponad 160 inżynierów. To bardzo dynamicznie rozwijające się centrum oprogramowania (dotychczasowy wzrost to ok. 45% rocznie), z ambitnymi planami wzrostu na przyszłość. GlobalLogic wyróżnia się na tle innych firm IT w Szczecinie przede wszystkim różnorodnością domen, technologii, jak i języków programowania przy zachowaniu otwartej komunikacji, przyjaznej atmosfery i elastycznych godzin pracy. Ciekawe projekty z takich branż jak: motoryzacja, telekomunikacja, militarna, symulatory czy IoT (Internet rzeczy), zapewniają pracownikom możliwość rozwoju i zdobywanie doświadczeń z różnych domen.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie następujących dokumentów: CV do dnia 31.12.2018 na adres: careers-pl@globallogic.com.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GlobalLogic w związku z procedurą rekrutacji w spółce. Moje dane będą przechowywane w bazie danych kandydatów GlobalLogic i mogą być użyte w celu nawiązania kontaktu z kandydatami, gdy pojawią się nowe oferty pracy. Zapoznałem (zapoznałam) się z Polityką Prywatności GlobalLogic, jestem świadom(a) moich praw, wiem, że mogę wycofać moją zgodę w każdym czasie oraz wiem w jaki sposób mogę się w tych celach skontaktować z GlobalLogic.