Newsletter

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Grupa Avis Budget jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie wynajmu samochodów, obsługującym jedne z najbardziej rozpoznawalnych marek globalnych, takich jak Avis i Budget, pod którymi działa ponad 10 000 punktów wynajmu w około 175 krajach na całym świecie, a także Zipcar, która jest marką wiodącej światowej sieci wspólnego użytkowania samochodów (car sharing) posiadającej ponad 775 000 członków.

 Przyłącz się do nas, jako: Agent / Agentka ds. wynajmu samochodów

Miejsce pracy: Szczecin: biuro miejskie w Hotel Radisson oraz Lotnisko Goleniów

Opis stanowiska : Agent wynajmu to osoba, która pracuje przy bezpośredniej obsłudze klienta, sprzedając usługi firmy Avis Budget . Cenimy pracowników pełnych zapału, entuzjazmu i inicjatywy, lubiących zmiany i ciekawe zadania, zainteresowanych motoryzacją. W zamian obdarzamy ich wysokim kredytem zaufania i oczekujemy zaangażowania w sprawy firmy. Zapraszamy do obejrzenia naszych stron i poznania kultury naszej firmy.

Jest to doskonała praca dla osób z doświadczeniem w obsłudze klienta, ale także tych dopiero rozpoczynających swoją karierę zawodową. Oferujemy elastyczny grafik pracy: system zmianowy, także w weekendy.

Ze względu na międzynarodowy zasięg Avis Budget i obsługę anglojęzycznych klientów, niezbędna jest dobra znajomość j.angielskiego. Jest to warunek pracy codziennej.

Do zadań agenta wynajmu należy min.:
• przygotowanie dokumentów wynajmu samochodu i bezpośrednia obsługa klientów
• sprzedaż produktów dodatkowych
• przygotowanie samochodów do wynajmu (zawiezienie, przywiezienie samochodu z myjni, dokonanie drobnych poprawek estetycznych np. przetarcie szyb, opisanie samochodu pod katem wizualnym, sprawdzenie płynów eksploatacyjnych itp.)
• odbiór samochodu lub zawiezienie samochodu do klienta
• współpraca z innymi pracownikami w biurze wynajmu i w Polsce celu zapewnienia ciągłości zadań

Wymagania:
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• prawo jazdy kat. B
• znajomość pakietu Microsoft Office (przede wszystkim: Word, Excel, Outlook i Power Point)
• umiejętność aktywnej sprzedaży, otwartość na wymagania klienta
• dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne niezbędne w pracy wymagającej ciągłego kontaktu z klientem
• dyspozycyjność i dokładność, dobra organizacja pracy
• mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży
• wyższe wykształcenie będzie dodatkowym atutem
• miły głos i aparycja

Oferujemy
• zatrudnienie w dużej międzynarodowej sieci znanej marki, z możliwością dalszego rozwoju kariery w firmie – nie tylko w Polsce
• szkolenie i przygotowanie merytoryczne niezbędne do pracy w branży rent a car
• praca w miłej atmosferze, w młodym i aktywnym zespole
• forma zatrudnienia: umowa o pracę
• atrakcyjna pensja podstawowa + atrakcyjny bonus od sprzedaży produktów dodatkowych (system premiowy AvisBudget)

Aplikacje zawierające CV w języku polskim wraz ze zdjęciem i list motywacyjny prosimy przesyłać na maila: szczecin.zc0@abg.com
Please add to attached documents the following clause:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji Jupol-Car Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Łopuszańskiej 12a (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."