Newsletter

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Jesteśmy liderem technologicznym, dostawcą systemów wsparcia sprzedaży m.in. dla branży FMCG, kosmetycznej i farmaceutycznej. W roku 2017 Microsoft ogłosił nas Partnerem Roku w Polsce. Wdrażamy najlepsze na świecie rozwiązania BI (Business Intelligence), oraz unikalny mix usług technologicznych dla wiodących producentów w Polsce i Europie.

W naszych zespołach pracują ludzie ambitni, pomysłowi i pozytywni - wspólnie tworzymy miejsce, w którym chcemy pracować. Obecnie poszukujemy:

 Database Operator

Opis stanowiska:

* weryfikacja danych na podstawie źródeł internetowych

* wyszukiwanie danych z różnych dostępnych z różnych dostępnych źródeł,

* aktualizacja danych w Excel

* porównywanie danych

* weryfikacja telefoniczna baz danych

Oczekujemy:

* łatwości w poruszaniu się w Internecie

* weryfikacji wiarygodności wyszukanych informacji

* skrupulatności i dobrej organizacji pracy

* zaangażowania i inicjatywy

* umiejętności pracy w zespole

* min. wykształcenia średniego,

* mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, w obsłudze klienta lub call center,

* dobrej znajomości obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office (Excell),

* umiejętności pracy pod presją czasu i dotrzymywania terminów w wykonywaniu zadań

Oferujemy:

* stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i dużym potencjale rozwojowym,

* możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń, uczestnictwo w zróżnicowanych, ambitnych i ciekawych projektach

* nowoczesne, komfortowe biuro w dogodnej lokalizacji

* miłą i przyjazną atmosferę pracy

* umowę zlecenie i grafik dostosowany do Twoich potrzeb

Prosimy o przesłanie swojego CV wraz z odpowiednią klauzulą na adres praca@sagra.pl:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez firmę Sagra Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Cyfrowa 4 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.”