Newsletter

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

LEBO recruitment – łowcy doskonali - dla swojego Klienta Renomowanej Kancelarii Radców Prawnych

poszukujemy osoby do pracy na stanowisku
Asystent/tka radcy prawnego– Aplikant/ka radcowski
Nr ref: ( ARP/04/19)
Miejsce pracy : Słupsk

Opis stanowiska:

  • Sporządzanie projektów prostych pism, materiałów do opinii, projektów stanowisk
  • Analiza zleconych zagadnień prawnych
  • Zapoznanie się i umiejętność obsługi administracyjnej kancelarii ( w czasie nieobecności sekretarza)

Wymagania :

  • Wykształcenie kierunkowe (aplikant adwokacki/radcowski student IV, V roku prawa, – który będzie zdawać na aplikację radcowską),
  • Zdolność analitycznego myślenia i umiejętność rozpoznawania problemów i ich rozwiązywania
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji, szybkiego uczenia się
  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy ( 5 dniu w tygodniu od 8 do 16)- możliwość zwolnienia na czas zajęć na aplikacji za zachowaniem prawa do wynagrodzenia
  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Chęci poszerzania własnej wiedzy i zdobywania doświadczenia.
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji i umiejętności we współpracy z doświadczonym Radcą oraz pozostałymi radcami zatrudnionymi w zespole
  • Szerokie spektrum doświadczeń zawodowych– kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorców
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Umowę o pracę
  • Trwałość zatrudnienia, w tym przez okres aplikacji oraz po uzyskaniu uprawnień radcy prawnego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na poniższy adres emaliowy wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

dodatkowe informacje: Adriana Legowicz
telefon: 508 070 166
e-maillegowicz@lebo-hr.pl

LEBO recruitment - łowcy doskonali
www.lebo-hr.pl
nr certyfikatu 4287

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".