Newsletter

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ DOM KOMBATANTA I PIONIERA ZIEMI SZCZECIŃSKIEJ

Poszukujemy kandydatów/tek na stanowisko:

TERAPEUTA DS. PODNOSZENIA SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ
SZCZECIN

Zadania:

  • Podejmowanie działań ukierunkowanych na podnoszenie sprawności ruchowej Podopiecznych,
  • Podejmowanie działań zwiększających aktywności Podopiecznych,
  • Aktywne zagospodarowanie czasu wolnego Podopiecznych,
  • Prowadzenie gimnastyki ogólnokondycyjnej z Podopiecznymi,
  • Czuwanie nad stanem zdrowia Podopiecznego w ciągu dnia (kontrolowanie podstawowych parametrów życiowych: ciśnienie, tętno),
  • Umożliwienie zaspakajanie potrzeb kulturalnych Podopiecznych,
  • Stosowanie oddziaływania psychologicznego zgodnie z zasadami humanitaryzmu w postępowaniu z Podopiecznymi(takt, troskliwość, opiekuńczość),
    - czynności opiekuńcze nad osobami starszymi.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe wyższe lub średnie medyczne – fizjoterapia/masażysta,

Oferujemy:

  • Praca na umowę o pracę (zastępstwo), cały etat,
  • Praca w Dziennym Domu Pomocy Społecznej,
  • zdobycie doświadczenia w pracy z osobami starszymi.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie następujących dokumentów: · List motywacyjny, CV, dokumenty potwierdzające staż pracy, inne dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach, książeczka sanitarno-epidemiologiczna do dnia 31 października 2019 na adres: krasinskiego@dpsromera.szczecin.pl. Osoba do kontaktu: Przemysław Pawelec tel. 666 371 732