Newsletter

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Akuo Energy jest Firmą z główną siedzibą we Francji będąca niezależnym producentem energi elektrycznej specjalizującej się w rozwoju elektrowni wykorzystujące Odnawialne Źródła Energii tj. wiatr słońce, wodę, biomasę, magazynowanie energii.
Firma jest zaangażowana w każdy etap życia projektu – szukanie terenów, rozwój projektu, uzyskanie niezbędnych pozwoleń, finansowanie, budowa i eksploatacja.
Akuo Energy jest francuską firmą o globalnym zasięgu – posiada projekty na całym świecie między innymi: Francja, Polska, Chorwacja, Bułgaria, Stany Zjednoczone I Urugwaj, Indonezja, Australia.

PRAKTYKA/ STAŻ FIRMA Z BRANŻY OZE
SZCZECIN

Zadania:

  • Sprawowanie nadzoru nad dokumentacją prawno-administracyjną i dokumentacją techniczną projektów z branży Odnawialnych Źródeł Energii;
  • Udział w przygotowywaniu dokumentacji w oparciu o przepisy prawa budowlanego, ochrony środowiska i prawa administracyjnego;
  • Współpracę z innymi działami w firmie;
  • Współpracę z podwykonawcami firmy;
  • Współpracę z jednostkami samorządu terytorialnego i przedstawicielami władz lokalnych;

Wymagania:

  • Wymagana dobra znajomość języka angielskiego;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • umiejętność przyswajania nowej wiedzy z różnych dziedzin (zagadnień technicznych, przepisów prawa);
  • samodzielność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność organizacji pracy oraz pracy zespołowej;
  • Znajomość branży OZE będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowej korporacji z Francji;
  • Interesujący zakres zadań w dynamicznie rozwijającej się branży energetyki odnawialnej;
  • Możliwość pracy w rozwijającej się i przyszłościwej Odnawialnych Źródeł Energii;
  • miejsce pracy Szczecin;

Osoby zainteresowanie ofertą prosimy o przesłanie następujących dokumentów: CV do dnia 10 grudnia 2019 r. na adres: lesnik@akuoenergy.com Osoba do kontaktu: Mikołaj Leśnik