Newsletter

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

GRUPA TWOJA KARIERA
STAŻYSTA – LABORATORIUM KARIERY 2019
GDAŃSK

Zadania:

  • Bezpośrednia współpraca z najlepszymi specjalistami w dziedzinie biotechnologii farmaceutycznej w kraju
  • Praca na najlepszym sprzęcie laboratoryjnym
  • Poznawanie procesu rozwoju leków biotechnologicznych oraz zagadnień kontro zgodności i kontroli jakości z praktycznej strony
  • Ciekawe wyzwania, które dadzą Ci możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego

Wymagania:

  • Dyplom z biotechnologii, biologii, chemii lub nauk pokrewnych, lub jesteś studentem ostatniego roku
  • Dobry angielski
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwarty styl komunikacji
  • Możliwość rozpoczęcia współpracy z nami od lipca

Oferujemy:

  • Kartę MultiSport
  • Program rozwojowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet relokacyjny
  • Dzień owocowy
  • Spotkania integracyjne
  • Platformę benefitów

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie następujących dokumentów: CV do dnia 24.06.19 r. na adres: elwira.modrzewska@twojakariera.net. W tytule wpisując nazwę stanowiska.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.