Newsletter

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Szczecinie

Poszukuje na stanowisko:
Lektorów języków obcych

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Prowadzenie zajęć na jednym z kursów językowych dla osób dorosłych i młodzieży z:
  • języka angielskiego;
  • języka niemieckiego
  • języka hiszpańskiego
  • języka francuskiego
  • języka rosyjskiego
  • języka norweskiego
  • języka włoskiego
  • języka polskiego dla obcokrajowców

Wymagania:

  • ukończone studia filologiczne na poziomie min. Licencjatu lub udokumentowana znajomość języka potwierdzona certyfikatem
  • dyspozycyjność w semestrze zimowym 2019/2020 w tygodniu w godzinach popołudniowych lub w weekendy
  • wysokie umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

  • długoterminową współpracę w zakresie realizacji usług szkoleniowych
  • możliwość doskonalenia własnego warsztatu pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie następujących dokumentów: CV do dnia 31 sierpnia 2019 na adres: bsawinski@twp.szczecin.pl Osoba do kontaktu: Bartosz Sawiński

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.