Newsletter

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży usługowej w Szczecinie, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalisty ds. księgowości

(MŁODSZY) SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI

Szczecin

Zadania:

  • Dekretowanie i księgowanie faktur zakupowych
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Ewidencjonowanie dokumentów księgowych oraz zapewnianie ich zgodności z przepisami dotyczącymi rachunkowości i podatków oraz wewnętrznymi przepisami
  • Analiza zapisów na kontach księgi głównej, pod kątem sprawdzenia ich poprawności
  • Udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca/roku
  • Proponowanie usprawnień w ramach ciągłego doskonalenia procesów

Wymagania:

  • Absolwenci kierunków: Finanse i Rachunkowość, Ekonomia i pokrewne
  • Mile widziane doświadczenie w Custmore Service lub na stanowiskach związanych z księgowością.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta sportowa

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swoje CV do dnia 31.08.2019 r. na adres: m.sobocinska@iview-recruitment.com Osoba do kontaktu: Małgorzata Sobocińska