Newsletter

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Biuro tłumaczeń NSGroup Sergiusz Subocz poszukuje: ASYSTENTA W DZIALE OBSŁUGI PROJEKTÓW TŁUMACZENIOWYCH W TERMINIE 6–27 SIERPNIA 2019 R.

Adres: NSGROUP
UL JANA STYKI 14/1, SZCZECIN

Zadania:

  • wsparcie w prowadzeniu projektów tłumaczeniowych,
  • przeprowadzanie kontroli jakości tłumaczeń,
  • poprawa formatowania tłumaczeń i obróbka graficzna,
  • możliwe wykonywanie drobnych przekładów.

Wymagania:

  • Mile widziany student bądź absolwent studiów filologicznych

Pozostałe wymagania:

  • dobra znajomość pakietu Office (zwłaszcza MS Word),
  • dbałość o szczegóły,
  • dobra organizacja pracy,
  • rzetelność i sumienność.

Oferujemy:

  • szkolenie stanowiskowe,
  • pracę w młodym, energicznym zespole,
  • elastyczny grafik pracy.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie swojego Cv oraz krótkiego opisu swoich zainteresowanań zawodowych, naukowych i nie tylko do dnia 12 lipca 2019 r. na adres: tlumacze@nsggroup.info. Osoba do kontaktu: Małgorzata Ilkiewicz