Newsletter

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Międzygminny Zakład Aktywności Zawodowej w Dobrej (ul. Spełnionych Marzeń 3) zatrudni pedagoga pracy.

Ogólny zakres obowiązków:

  • diagnoza możliwości wykonywania pracy przez osoby z niepełnosprawnościami;
  • treningi - ręka w rękę z osobą niepełnosprawnością - elementów pracy;
  • wymyślanie sposobów/technik/ułatwień w zakresie wykonywania pracy przez pracownika z niepełnosprawnością;
  • wspieranie pracowników z niepełnosprawnościami na stanowiskach pracy az do całkowitego usamodzielnienia;
  • dokonywanie oceny efektywności sprawności zawodowej i społecznej

Wymagany poziom wykształcenia

  • wyższe magisterskie lub w trakcie studiów II stopnia lub ostatnie lata jednolitych magisterskich,
    specjalność: pedagogika, pedagogika specjalna, pedagogika pracy

Wynagrodzenie - w zależności od doświadczenia i umiejętności - od
3.200/3500 brutto do 5 500 brutto

Oferujemy:

  • zdobycie ciekawego zawodu - z przyszłością, dalsze
  • dokształcanie, pracę w ambitnym, młodym zespole.

Oferty proszę kierować na adres: dyrektormzaz@psoniszczecin-mzaz.pl