Newsletter

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Stowarzyszenie Cztery Pory Roku (SCPR) z siedzibą w Knurowie (śląskie), ale realizujące swoje cele statutowe na terenie Polski, 20 czerwca 2019 roku rozpoczęło projekt pn. Zachodniopomorskie Weekendy na rzecz mieszkańców Szczecina, a zwłaszcza niepełnoletnich. Zajmujemy się różnymi tematami, a zwłaszcza: bezpieczeństwem i edukacją oraz aktywizacją społeczno-obywatelską.

Asystent/-ka Koordynatorki projektu ds. realizacji weekendów

MIEJSCE PRACY
Szczecin i Zachodnie Pomorze

Zadania:

  • pomoc w dotarciu do potencjalnych uczestników;
  • sprawowanie opieki nad 20-osobową grupą mieszkańców Szczecina w wieku 7-17 lat podczas podróży busem w tą i z powrotem i zajęć poznawczo-integracyjno-merytorycznych podczas danego weekendu;
  • w nawiązaniu do powyższego punktu z zadaniem, to również na rzecz tej grupy pomoc w podawaniu niezbędnych rzeczy i realizacja zajęć
    *jeden Weekend, to wieczór w piątek (4h) i sobota (część/większość/cała) oraz niedziela (7h), po jednym w miesiącu, a w miesiącach od września do maja (włącznie), pełna rozpiska znajduje się na w/w blogu projektu, podczas każdego z weekendów nowi uczestnicy, choć może się zdarzyć, że ktoś będzie ponownie

Wymagania:

  • czas w wyznaczonych terminach weekendowych i godzinach;
  • dostęp do urządzenia połączonego z internetem;
  • posiadanie i korzystanie z poczty e-mail i telefonu;
  • mieszkać w Szczecinie (dzielnica i osiedle obojętne, ale im bliżej Turzyna, tym lepiej);
  • studiować lub mieć ukończone studia, np. I stopnia, z kierunku Pedagogika (obojętnie jaka specjalizacja);
  • gotowość do pracy z w/w niepełnoletnimi;
  • wykazujący/-a się komunikatywnością, otwartością na drugiego, zaangażowaniem;
  • mile widziane doświadczenie, ale nie jest wymagane

Oferujemy:

  • umowę zlecenie;
  • odgórną stawkę godzinową, tj. w roku 2019 wynosi 14,70 zł/brutto;
  • do 30h pracy z okazji jednego weekendu;
  • świetnie spędzony czas, pozytywną atmosferę, doświadczenie, kontakty, itp.;
  • materiały/narzędzia do pracy, a także odpowiednie przygotowanie przed danym weekendem;
  • wyżywienie, transport, miejsca do realizacji zajęć, itp.

Mamy jedno (1) wolne miejsce do pracy na niniejszym stanowisku.
Preferujemy, żeby była jedna osoba w niniejszej roli w jednego skali roku szkolnego w kontekście weekendów, ale jak najbardziej będzie mogła być na lata.

Ponadto, CV prosimy wysyłać na adres: a.nowak@scpr.org.pl z informacją o aplikowaniu na niniejsze stanowisko (podać nazwę stanowiska), jak również pytania, itp.
W trakcie korespondencji elektronicznej kandydat/-ka otrzyma szczegółowe informacje

Więcej informacji o organizacji pozarządowej na stronie: www.scpr.org.pl , a o projekcie na blogu: www.zachodniopomorskieweekendy.blogspot.com

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”