Newsletter

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

RSM Poland to ponad 250 specjalistów w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach. RSM to ponad 41 tysięcy specjalistów na całym świecie. Świadczymy najwyższej jakości usługi
w zakresie audytu, outsourcingu rachunkowości, kadr i płac, a także doradztwa podatkowego i prawnego. Zespół RSM Poland to ludzie z pasją. Wymagamy od siebie dużo, ale oferujemy w zamian jeszcze więcej.

W związku z ciągłym rozwojem firmy i stale rosnącym portfolio naszych Klientów poszukujemy

kandydatów na stanowisko: ASYSTENT W DZIALE KADR I PŁAC SZCZECIN

Zadania:

  • Wsparcie przy naliczaniu wynagrodzeń oraz przygotowywaniu list płac;
  • Sporządzanie dokumentów związanych z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy;
  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy pracowników;
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej;
  • Przygotowywanie zestawień statystycznych, sprawozdań, raportów;
  • Wsparcie działu w realizacji usług kadrowych i płacowych dla Klientów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze kadrowo–płacowym – mile widziane;
  • Znajomość przepisów w zakresie kadr i płac oraz ubezpieczeń społecznych – mile widziane;
  • Umiejętność obsługi programów: Płatnik/Comarch ERP Optima/Symfonia – mile widziane;
  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie min. B1;
  • Praktyczna znajomość programów pakietu MS Office, zwłaszcza MS Excel.

Oferujemy:

  • Realną możliwość awansu pionowego i udziału w rozwoju Działu Kadr i Płac;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym pakietem benefitów;
  • Pracę przy ciekawych projektach międzynarodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie następujących dokumentów: CV do dnia 30 września 2019 na adres: praca@rsmpoland.pl. Osoba do kontaktu: Agnieszka Czarnecka

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).