Newsletter

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Firma „Grupa Zadaniowa Sp. z o.o.” poszukuje osób, zainteresowanych odbyciem płatnego stażu, jako: Asystent ds. prawnej ochrony przyrody – płatny staż

Miejsce pracy: Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w:

  • RDOŚ w Białymstoku, RDOŚ w Bydgoszczy, RDOŚ w Gorzowie Wielkopolskim, RDOŚ w Katowicach, RDOŚ w Kielcach, RDOŚ w Krakowie, RDOŚ w Lublinie, RDOŚ w Łodzi, RDOŚ w Olsztynie, RDOŚ w Opolu, RDOŚ w Rzeszowie, RDOŚ w Szczecinie, RDOŚ we Wrocławiu.

Wymagania:

  • Status studenta/ucznia lub absolwenta lub osoby bezrobotnej
  • Osoba z wykształceniem wyższym I lub II stopnia w dziedzinie nauk społecznych lub dziedzinie nauk ścisłych i przyrodniczych lub w dziedzinie nauk rolniczych lub osoba posiadająca status studenta/studentki min. II roku studiów wyższych w dziedzinie nauk społecznych lub dziedzinie nauk ścisłych i przyrodniczych lub w dziedzinie nauk rolniczych
  • Umiejętność pracy na komputerze na poziomie średniozaawansowanym
  • Znajomość Pakietu Microsoft Office tj. Microsoft Word, Microsoft Excel
  • Umiejętność obsługi poczty elektronicznej
  • Sumienność, życzliwość, cierpliwość
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Obowiązkowy udział w szkoleniu przygotowującym do podjęcia stażu, które odbędzie się w dniach od 8 września 2019 r. - 14 września 2019 r. w województwie mazowieckim

Mile widziane:

  • Znajomość przepisów w zakresie ochrony środowiska
  • Znajomość kodeksu postępowania administracyjnego

Zadania:

  • Wsparcie RDOŚ w realizacji zadań powiązanych z ochroną przyrody oraz udzielanie informacji na temat prawnej ochrony przyrody.

Oferujemy:

  • Płatny staż w okresie od dnia 16 września 2019 r. do dnia 16 grudnia 2019 r.
  • Wynagrodzenie stażowe 2600,00 brutto - 2800,00 brutto

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie:

  • CV (wraz ze zdjęciem) z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych
  • List motywacyjny z deklarują chęci udziału w stażu
  • Oświadczenie o chęci udział w szkoleniu w woj. Mazowieckim

Kontakt telefoniczny: 41 389 49 00

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)" i opcjonalnie: "Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji."