Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Fundacja Grupy ERGO Hestia na rzecz integracji zawodowej osób niepełnosprawnych Integralia w ramach programu ’Staże u agentów. WYRÓŻNIJMY SIĘ’ poszukuje kandydatów do 30 roku życia z orzeczeniem o niepełnosprawności na 2-miesięczny płatny staż.


Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej pod numerem 1863/1a. 

STAŻYSTA/STAŻYSTKA W AGENCJI UBEZPIECZENIOWEJ/SZCZECIN Nr referencyjny oferty: APP/05/07/19
Miejsce pracy: Szczecin

Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należało:

  • obsługa klienta 
  • analiza potrzeb
  • raportowanie Oczekiwania względem kandydata: wykształcenie co najmniej średnie
  • znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność

Pracodawca zapewnia:

  • 2-miesięczny płatny staż z możliwością zatrudnienia na stałe
  • zapoznanie się z tematyką ubezpieczeń i specyfiką pracy w agencji ubezpieczeniowej
  • zdobycie doświadczenia w kontakcie z klientem
  • pracę w miłej atmosferze

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV na adres: agencjapracy@integralia.pl W tytule wiadomości prosimy podać numer referencyjny oferty: APP/05/07/19.

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Fundację Grupy ERGO Hestia na rzecz integracji zawodowej osób niepełnosprawnych Integralia do celów związanych z procesem rekrutacji .”

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz konieczne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, Pani/Pana zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji. Administratorem Pani/Pana danych osobowych zawartych w CV jest Fundacja Grupy ERGO Hestia na rzecz integracji zawodowej osób niepełnosprawnych Integralia z siedzibą w Sopocie (81-731 Sopot, ul. Hestii 1). Administrator ustanowił inspektora ochrony danych z którym kontakt możliwy jest pod adresem IOD@integralia.pl Dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb rekrutacji na stanowisko opisane w powyższym ogłoszeniu.

Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Pełna treść oświadczenia administratora danych osobowych znajduje się na stronie www.integralia.pl/oswiadczenie-administratora-danych-osobowych/