Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

OPERATOR DANYCH GEOPRZESTRZENNYCH

OPERATOR DANYCH GEOPRZESTRZENNYCh
Gispro Sp. z o.o.
ul. Teofila Firlika 19
71-637 Szczecin

Czytaj więcej...

Concentrix - oferty pracy

Concentrix to amerykańska korporacja zarządzająca relacjami z klientami, posiadająca swoje oddziały na sześciu kontynentach. Naszą wizją jest stać się największą na świecie firmą outsourcingową, bogatą w różnorodność i talent. Lider w branży BPO. Posiada ponad 275 oddziałów na całym świecie oraz 225 000 pracowników mówiących w 70 językach. Pionier na lokalnym rynku, który w 2020 roku obchodzi 15 rocznicę otwarcia swojego oddziału w Szczecinie. Strategiczny i jedyny partner światowego lidera produkującego sprzęty komputerowe i drukarkowe, na co dzień świadczący wsparcie techniczne dla użytkowników sprzętu elektronicznego. Pracodawca pierwszego wyboru dla osób mówiących biegle w językach obcych I chcących rozwijać swoje kompetencje

Nie czekaj i dołącz do grona najlepszych już dziś!

Czytaj więcej...

Praca w parku rozrywki - Lipsk

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, jak to byłoby pracować w miejscu, gdzie każdy dzień jest nową, wspaniałą przygodą? Gdzie codziennie widzimy uśmiechnięte twarze osób odwiedzających, a ich niecierpliwość i podekscytowanie udziela się również nam.
W końcu nie ma nic lepszego niż kręcić się na karuzeli lub mknąć szybkim roller coasterem, być do góry nogami, albo wysoko nad ziemią... Park rozrywki to zdecydowanie miejsce, w którym bardzo przyjemnie spędza się czas, a zadaniem pracowników jest sprawić, aby każdy dzień był "najlepszym dniem w życiu" dla odwiedzających go gości. 

Czytaj więcej...

Prawnik - dział nieruchomości

Noerr jest kancelarią prawną, zatrudniającą ponad 500 adwokatów, radców prawnych i audytorów. Świadczymy usługi doradcze dla przedsiębiorstw we wszystkich dziedzinach prawa gospodarczego. Kancelaria prowadzi łącznie 16 biur: sześć w Niemczech, sześć w Europie Środkowej i Wschodniej, oraz biuro w Brukseli, Londynie, Alicante i Nowym Jorku.

Czytaj więcej...

Oferty stażowe - Amazon

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami stażowymi proponowanymi przez firmę Amazon. 

Czytaj więcej...