Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Analityk rynku transportowego

Serwis aukcji transportowych https://clicktrans.pl szuka osoby na stanowisko Analityk rynku transportowego.

Czytaj więcej...

Dziennikarz w redakcji magazynu FXMAG

Pisanie sprawia Ci przyjemność, wiesz gdzie stawiać przecinki, a kiepskie tłumaczenia angielskich artykułów doprowadzają Cię do białej gorączki? Wiesz, że Dash to nie skrót od Dashcoin, a Forex to nie nazwa leku na grypę? Masz „nosa” do fake newsów i lubisz wchodzić w polemikę? Jeśli tak, to aplikuj do redakcji portalu i magazynu Inwestora Indywidualnego FXMAG na stanowisko Dziennikarza.

Czytaj więcej...

Staże wakacyjne 2018 w USA dla studentów

Staże wakacyjne 2018 w USA dla studentów – trwa rekrutacja!

Czytaj więcej...

Inżynier Procesu

Bank Danych o Inżynierach jest najstarszą wyspecjalizowana firmą doradztwa personalnego w Polsce. Już od ponad 24 lat aktywnie wspieramy polskich inżynierów w budowaniu ich karier zawodowych. Pomagamy w szukaniu pracy, weryfikujemy pracodawców i podpowiadamy jak skutecznie aplikować. Dotychczas z naszej pomocy skorzystało już blisko 200 tysięcy inżynierów, zarówno tych zaraz po studiach jak i tych posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe. Dołącz do nich i zyskaj sprawdzonego sojusznika na rynku pracy.

Czytaj więcej...

Specjalista ds. Turystyki

Grupa Thomas Cook poszukuje dla swojej Spółki w Polsce - firmy Neckermann Podróże pracownika do biura sprzedaży w Centrum Handlowym w Szczecinie.

Czytaj więcej...