Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

State Street Bank to wiodący dostawca usług finansowych dla inwestorów instytucjonalnych, działający na całym świecie – firma działa od 1792 roku i posiada 29 lokalizacji na całym świecie. W Polsce jesteśmy od 2007 roku.

W naszych biurach w Krakowie i Gdańsku pracuje już ponad 3000 pracowników, którzy świadczą szereg usług z zakresu obsługi inwestycji finansowych. Oferujemy pracę z widokiem na szybki rozwój osobisty i zawodowy, w przyjaznej atmosferze międzynarodowego środowiska.

 

Naszym pracownikom oferujemy m.in.: szkolenia techniczne i warsztaty umiejętności miękkich, programy rozwojowe, dofinansowanie dokształcenia, zajęcia językowe w grupach z języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego i francuskiego. Tempo oraz zakres operacji w Polsce czynią środowisko pracy interesującym i pełnym wyzwań, a kierownicy są otwarci na nowe pomysły i stawiają na innowacje.

 

Nazwa pracodawcy

State Street Bank

Adres

o/Gdańsk

Alchemia II, Titanium Tower  /  Aleja Grunwaldzka 409  /  80-309 Gdańsk, Poland

Tel.

+48 58 525 00 00

Strona www

www.pracazwidokiem.pl 

Działy / stanowiska, w których można ubiegać się o praktykę / staż / pracę

Poszukujemy absolwentów oraz specjalistów do 21 departamentów w dwóch atrakcyjnych lokalizacjach w Polsce, które zapewniają dla obszaru EMEA usługi takie jak:

księgowość funduszy inwestycyjnych,

obsługę instrumentów pochodnych,

wycenę papierów wartościowych,

sporządzanie sprawozdań finansowych,

administrację funduszami hedgingowymi.