Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Animex Foods jest największą na polskim rynku firmą mięsną, specjalizującą się w produkcji mięsa wieprzowego i drobiowego oraz przetworów mięsnych.

Firma od lat przoduje w eksporcie mięsa na rynki zagraniczne, pozostając niekwestionowanym liderem w swojej branży. Animex Foods to także największy pracodawca w branży mięsnej. Posiada zakład pierzarski i 8 zakładów mięsnych, rozmieszczonych na terenie całego kraju.

Od 1999 roku przynależy do światowego giganta Smithfield Foods Incorporated. Związek z tak wpływowym inwestorem stworzył możliwość zdobycia wiedzy, doświadczenia oraz informacji na temat światowego rynku mięs, które wykorzystywane są do ciągłego rozwoju firmy. Będąc częścią globalnej grupy, Animex Foods kreuje swoją markę poprzez innowacyjne myślenie o biznesie oraz inwestycje w technologię, maszyny i wyposażenie zakładów produkcyjnych. Od września 2013 Smithfield Foods, a tym samym także Animex Foods, są częścią globalnej firmy WH Group – największego producenta mięsa wieprzowego na świecie.


Program staży w Grupie Animex

  • Programy stażowe składają się z jasno sprecyzowanych planów dotyczących zdobycia przez stażystę określonej wiedzy, umiejętności i doświadczenia. W ramach programu wszyscy stażyści muszą zostać zapoznani ze wszystkimi obszarami działania firmy.
  • Staże trwają od 6 do 12 miesięcy.
  •  Zatrudnienie realizowane jest w ramach umów o pracę (czas określony).
  • Oferowane wynagrodzenie zgodnie jest ze specyfiką stanowiska, a jego podstawą jest minimalne wynagrodzenie zasadnicze.
  • Staże odbywają się w jednym miejscu z możliwością zapoznania się z innymi obszarami organizacji.
  • Stażyści po odbytym stażu i ocenie osiągniętych w tym okresie postępów, mogą podjąć stałe zatrudnienie.

 

Nazwa pracodawcy Animex Foods sp. z o.o. oddział w Szczecinie
Adres ul. Pomorska 115b, Szczecin
Telefon 48 696229173
Adres e-mail szczecin.rekrutacja@animex.pl 
Strona www www.animex.pl 
Działy / stanowiska, w których można ubiegać się o praktykę / staż / pracę Dział techniczny, dział produkcji