Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Convergys to światowej klasy korporacja zajmująca się zarządzaniem relacjami z klientami, założona w Stanach Zjednoczonych.


Convergys oferuje outsourcing obsługi klienta w zakresie wsparcia telefonicznego, self service i rozwiązań systemowych dopasowanych do rynku usług komunikacyjnych, finansowych, IT, sprzedażowych, opieki zdrowotnej i rynku rządowego.

Nasi Klienci i użytkownicy ich produktów na całym świecie mogą skorzystać z naszej niemal nieograniczonej dostępności geograficznej, możliwości językowych i usług na najwyższym poziomie w branży.Na całym świecie zatrudniamy 130 tysięcy osób w ponad 150 contact centers znajdujących się w 33 krajach.

Na rynku polskim jesteśmy obecni od przeszło 10 lat. Zatrudniamy osoby posługujące się językami obcymi. Zdecydowana większość naszych pracowników mówi po niemiecku.

Nasz Misja

Wyznaczamy standardy w branży poprzez ponadprzeciętną dbałość o klienta, jego użytkowników i pracowników.

Nasze Wartości

  • Stawiać potrzeby klienta na pierwszym miejscu
  • Być jednym zespołem
  • Robić to, co słuszne
  • Służyć lokalnej społeczności

Naszą misją jest również być numerem 1 w tym, co robimy. Możemy to osiągnąć zatrudniając tylko najlepszych pracowników. Dlatego poszukujemy osób entuzjastycznie nastawionych, gotowych do ciągłego rozwoju i podejmowania wyzwań. W zamian za Twoje zaangażowanie zrobimy wszystko, by pomóc Ci osiągnąć wyznaczone cele, poszerzyć wiedzę oraz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe. Jeśli chcesz stać się częścią międzynarodowego zespołu i pracować dla jednej z największych korporacji na świecie w branży outsourcingu z przyjemnością spotkamy się z Tobą na rozmowie kwalifikacyjnej w siedzibie naszej firmy. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy! Być może Twoje wymarzone stanowisko już tam jest?

 

 

Nazwa pracodawcy Convergys International Sp. z o. o. 
Adres al. Wojska Polskiego 62, Szczecin
Telefon 914881323
Adres e-mail marta.krol@convergys.com  
Strona www www.convergys.com 
Działy / stanowiska, w których można ubiegać się o praktykę / staż / pracę IT, obsługa klienta