Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Coloplast opracowuje produkty i usługi, które ułatwiają życie osobom z bardzo osobistymi i intymnymi dolegliwościami. Współpracując ściśle z użytkownikami naszych produktów tworzymy rozwiązania, które wychodzą naprzeciw ich szczególnym potrzebom. Nazywamy to intymną opieką zdrowotną. 
Nasza działalność obejmuje opiekę stomijną i urologiczną oraz leczenie ran i pielęgnację skóry. Działamy na całym świecie i zatrudniamy ponad 10 000 osób.W Szczecinie, od 2009 roku, prężnie działa Coloplast Business Centre, wspierając oddziały firmy na całym świecie. Spektrum działań naszego centrum biznesowego jest bardzo szerokie. Świadczymy wsparcie z zakresu finansów, księgowości, IT, HR, administracji zamówień, patentów, marketingu i szukamy synergii pomiędzy tymi funkcjami dla tworzenia udoskonaleń i nowych możliwości. By czynić życie łatwiejszym.

W Coloplast Business Centre stawiamy na rozwój i innowacje. Podchodzimy do pracowników z takim samym szacunkiem i pasją z jaką dbamy o naszych klientów. Zatrudniamy dla kariery, nie dla pracy. Zachęcamy naszych pracowników do kreowania siebie, szukania nowych ścieżek, o których wcześniej nawet by nie śnili i sprawiamy, żeby stało się to realne. A wszystko to w bardzo rodzinnej i przyjaznej atmosferze, gdzie nie ma rzeczy niemożliwych.
 

Nazwa pracodawcy Coloplast Business Centre
Adres al. Piastów 30, Szczecin
Telefon 91 8817500
Adres e-mail cpbc@coloplast.com 
Strona www www.cpbc.pl 
Działy / stanowiska, w których można ubiegać się o praktykę / staż / pracę Księgowość, Administracja, Marketing, IT, Działy prawne, działy jakościowe