Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Fundacja Rozwoju Branży Internetowej "Netcamp" już od 10 lat inspiruje ludzi IT. Wierzymy że Dolina Krzemowa to stan umysłu, dlatego budujemy ją w głowach ludzi promując dzielenie się wiedzą, współpracę i networking. Zbudowaliśmy największą społeczność tech/startup w zachodniej Polsce organizując Netcamp - inspirujące spotkania IT w Szczecinie, gdzie edukujemy i integrujemy przedsiębiorców, specjalistów IT i studentów zainteresowanych nowymi technologiami.

 W ramach Zachodniopomorskiej Szkoły Programowania uczymy zawodu przyszłości szkoląc 100 programistów dla Szczecina! Chcemy wesprzeć rozwój lokalnej branży IT, hamowany brakiem wystarczającej liczby pracowników. Prowadzimy od podstaw kursy front-end, Java i Python https://szkolaprogramowania.netcamp.pl  

Pomagamy znaleźć pracę w branży IT tworząc największą w regionie grupę Praca IT w Szczecinie z podanymi wynagrodzeniami https://www.facebook.com/groups/Szczecin.IT . 

Wspieramy startupy organizując Startup Weekend Szczecin, hackathon Nethack i oferując im mentoring. Promujemy też nowe idee podczas wydarzeń TEDxSzczecin. Uczymy tez dzieci programowania i druku 3d na warsztatach Cyfrowi Wynalazcy.

 

Nazwa pracodawcy Fundacja Netcamp / Zachodniopomorska Szkoła Programowania
Adres

ul. Niemierzyńska 17a, Szczecin

Telefon 508 949 019
Adres e-mail maciek@netcamp.pl 
Strona www http://www.netcamp.pl/wolontariat-szczecin 
Działy / stanowiska, w których można ubiegać się o praktykę / staż / pracę  marketing / szkolenia