Fundacja Netcamp / Zachodniopomorska Szkoła Programowania

Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Fundacja Rozwoju Branży Internetowej "Netcamp" już od 10 lat inspiruje ludzi IT. Wierzymy że Dolina Krzemowa to stan umysłu, dlatego budujemy ją w głowach ludzi promując dzielenie się wiedzą, współpracę i networking. Zbudowaliśmy największą społeczność tech/startup w zachodniej Polsce organizując Netcamp - inspirujące spotkania IT w Szczecinie, gdzie edukujemy i integrujemy przedsiębiorców, specjalistów IT i studentów zainteresowanych nowymi technologiami.

 W ramach Zachodniopomorskiej Szkoły Programowania uczymy zawodu przyszłości szkoląc 100 programistów dla Szczecina! Chcemy wesprzeć rozwój lokalnej branży IT, hamowany brakiem wystarczającej liczby pracowników. Prowadzimy od podstaw kursy front-end, Java i Python https://szkolaprogramowania.netcamp.pl  

Pomagamy znaleźć pracę w branży IT tworząc największą w regionie grupę Praca IT w Szczecinie z podanymi wynagrodzeniami https://www.facebook.com/groups/Szczecin.IT . 

Wspieramy startupy organizując Startup Weekend Szczecin, hackathon Nethack i oferując im mentoring. Promujemy też nowe idee podczas wydarzeń TEDxSzczecin. Uczymy tez dzieci programowania i druku 3d na warsztatach Cyfrowi Wynalazcy.

 

Nazwa pracodawcy Fundacja Netcamp / Zachodniopomorska Szkoła Programowania
Adres

ul. Niemierzyńska 17a, Szczecin

Telefon 508 949 019
Adres e-mail maciek@netcamp.pl 
Strona www http://www.netcamp.pl/wolontariat-szczecin 
Działy / stanowiska, w których można ubiegać się o praktykę / staż / pracę  marketing / szkolenia