Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

GlobalLogic to globalny lider w świadczeniu usług z zakresu pełnego cyklu rozwoju produktu, specjalizujący się w projektowaniu, tworzeniu, testowaniu i integracji oprogramowania.

GlobalLogic w Polsce specjalizuje się w oprogramowaniu systemów wbudowanych oraz cyfrowej transformacji przemysłu. Firma rozwija innowacyjne produkty i dostarcza usługi, które wychodzą naprzeciw rosnącym oczekiwaniom i rewolucjonizują przemysł. Współpracujemy z klientami z całego świata, w tym z najbardziej znanymi i rozpoznawalnymi markami. Siedziba główna GlobalLogic znajduje się w Dolinie Krzemowej, a centra rozwoju oprogramowania na całym świecie, w tym w Polsce, w Szczecinie.

Oddział szczeciński zatrudnia ponad 150 inżynierów. To bardzo dynamicznie rozwijające się centrum oprogramowania (dotychczasowy wzrost to ok. 45% rocznie), z ambitnymi planami wzrostu na przyszłość. GlobalLogic wyróżnia się na tle innych firm IT w Szczecinie przede wszystkim różnorodnością domen, technologii, jak i języków programowania przy zachowaniu otwartej komunikacji, przyjaznej atmosfery i elastycznych godzin pracy. Ciekawe projekty z takich branż jak: motoryzacja, telekomunikacja, militarna, symulatory czy IoT (Internet rzeczy), zapewniają pracownikom możliwość rozwoju i zdobywanie doświadczeń z różnych domen.

GlobalLogic w Szczecinie tworzy najnowsze rozwiązania z obszaru programowania dla motoryzacji, które na rynku będą wykorzystywane dopiero za kilka, a nawet kilkanaście lat. Kierowcy na całym świecie korzystają i będą korzystać z naszego oprogramowania. GlobalLogic w Szczecinie może poszczycić się ponad 50 projektami z zakresu wsparcia kierowcy (m.in. w obszarze nawigacji, wyświetlaczy, autonomicznego wspierania kierowcy, systemów bezpieczeństwa), zrealizowanych dla największych i najbardziej znaczących producentów samochodów na rynku światowym. GlobalLogic w Szczecinie aktywnie wspiera lokalne środowisko, w tym m.in. Klaster.IT, PMI, a przede wszystkim blisko współpracuje ze środowiskiem akademickim ZUT, WSTE oraz WSM.

 

Przedstawiciele firmy  spotkają się z Wami podczas Giełd Pracy wyłącznie w ramach warsztatów: Nie daj się zaskoczyć! Jak odpowiadać na trudne pytania podczas rozmowy rekrutacyjnej. Formularz zgłoszeniowy >>>

 

Nazwa pracodawcy GlobalLogic
Adres

Piastów Office Center, Budynek B, Aleja Piastów 30, 71-064 Szczecin

Telefon -
Adres e-mail -
Strona www www.globallogic.com/pl 
Działy / stanowiska, w których można ubiegać się o praktykę / staż / pracę

W Szczecinie GlobalLogic poszukuje inżynierów o różnym stopniu doświadczenia zawodowego, głównie w obszarze systemów wbudowanych, w tym liderów zespołów i architektów systemowych. Obecnie planujemy zatrudnić około 100 specjalistów:

- programistów, architektów embedded

- inżynierów z wiedzą domenową - motoryzacja, telekomunikacja, M2M

- inżynierów automatyzacji testów (Java, Python)

- kierowników projektów

- inżynierów wymagań.

Chcesz tworzyć oprogramowanie w GlobalLogic – napisz do nas: careers-pl@globallogic.com lub sprawdź nasze oferty pracy: https://www.globallogic.com/pl/careers/.