Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Animex Foods jest największą na polskim rynku firmą mięsną, specjalizującą się w produkcji mięsa wieprzowego i drobiowego oraz przetworów mięsnych.

Firma od lat przoduje w eksporcie mięsa na rynki zagraniczne, pozostając niekwestionowanym liderem w swojej branży. Animex Foods to także największy pracodawca w branży mięsnej. Posiada zakład pierzarski i 8 zakładów mięsnych, rozmieszczonych na terenie całego kraju.

Od 1999 roku przynależy do światowego giganta Smithfield Foods Incorporated, który stoi za sukcesem takich marek jak: Smithfield, Farmland, Armour, John Morrell oraz Gwaltney.

Związek z tak wpływowym inwestorem stworzył możliwość zdobycia wiedzy, doświadczenia oraz informacji na temat światowego rynku mięs, które wykorzystywane są do ciągłego rozwoju firmy. Będąc częścią globalnej grupy, Animex Foods kreuje swoją markę poprzez innowacyjne myślenie o biznesie oraz inwestycje w technologię, maszyny i wyposażenie zakładów produkcyjnych.

Polityka działalności Animex Foods opiera się na dbałości o wszystkie aspekty funkcjonowania firmy, zapewniając bezpieczeństwo i pewność produktu świeżego, pochodzącego z zasobów o najwyższej jakości.

Polityka firmy Animex Foods, oparta na ciągłym rozwoju, koncentruje się na kilku kluczowych obszarach działania: środowisku naturalnym, jakości i bezpieczeństwie produkowanej żywności, dobrostanie zwierząt, bezpieczeństwie pracowników, pomocy lokalnym społecznościom oraz tworzeniu wartości dodanej firmy i jej otoczenia.

 

Nazwa pracodawcy

ANIMEX Foods sp. z o.o. sp.k

Adres

ul. Pomorska 115b, 70-812 Szczecin

Telefon

+48 696 229 173

Adres e-mail

szczecin.rekrutacje@animex.pl / aleksandra.wardziak@animex.pl 

Strona www

www.animex.pl 

Działy / stanowiska, w których można ubiegać się o praktykę / staż / pracę

Dział Głównego Technologa – Stażysta

Dział Personalny – praktykant

Magazyn Techniczny – stażysta

Magazyn mroźni – stażysta

Dział Utrzymania Ruchu – stażysta-mechanik

Dział Energetyczny – stażysta-hydraulik

Brygada Pakowania i Pojemnikowania Mięsa – stażysta

Oddział Wykrawania – stażysta