Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty prowadzone przez praktyków. Liczba miejsc ograniczona!

 

21 marca 2017

Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług

9.00 - 13.00

„Marzenia do spełnienia”

warsztaty prowadzone przez doradców zawodowych z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Szczecinie.

Celem warsztatów jest przygotowanie planów działań i mapy marzeń. Uczestnicy nauczą się budować poczucie własnej wartości i tworzyć pozytywny obraz własnej osoby. Każdy uczestnik pozna swoje mocne strony i odkryje swoj potencjał. Każdy też stworzy swój indywidualny plan działania.

Formularz zgłoszeniowy >>
13.30 - 15.30

„Pewność siebie. Czym tak naprawdę jest pewność siebie, o co tyle hałasu?”

warsztaty prowadzone przez Panią Małgorzatę Gajewską.

Warsztaty pozwolą Ci pewniej poszukiwać siebie. Mamy zamiar obudzić Twoją pewność siebie,  zaprosić Cię do popatrzenia na siebie z boku. Jako istoty ludzkie rodzimy się pewni siebie, wiemy czego potrzebujemy i głośno się tego dopominamy…. Jako noworodki....z czasem, w drodze, gubimy to lub wzmacniamy. Co zrobić, jeżeli zgubiliśmy naszą pewność siebie? Zapraszamy Cię na warsztaty, na których wyprostujesz plecy, podniesiesz głowę i dziarskim krokiem pójdziesz dalej!

Formularz zgłoszeniowy >>

22 marca 2017

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania

9.00 - 11.45

 

„#doradca 2.0. Co w dobie digitalizacji wpływa na decyzję o zakupie?”

warsztaty prowadzone przez Pana Łukasza Guraja -starszego doradcę klienta detalicznego/trenera wewnętrznego w ING Banku Śląskim

Ostatnimi czasy świat bardzo przyśpieszył. Wszystko stało się „online i mobile”, a klienci są coraz bardziej samodzielni.

Celem warsztatu będzie współczesne podejście do profesjonalnej obsługi klienta.

Podczas spotkania zastanowimy się, jak w dobie cyfryzacji skutecznie dotrzeć do klienta, w jaki sposób dopasować do niego produkt, z którego będzie zadowolony, jak sprawić, żeby zawiązana relacja nie była jednorazowa.

Formularz zgłoszeniowy >>
12.00 – 15.00

„Jakich kompetencji oczekują dzisiaj pracodawcy od nowych pracowników?"

warsztaty prowadzone przez Tomasza Grygorcewicza z DCC GRYGORCEWICZ Development Consulting Coaching.

Podczas zajęć dowiecie się, za jakie kompetencje społeczne przyszły pracodawca będzie was najbardziej cenił, kiedy będziecie aplikować do jego zespołu. Będziecie mieli możliwość odkryć, zauważyć, uświadomić, przećwiczyć, nazwać poziom tych kompetencji u siebie i umieć opowiedzieć o nich przekonująco podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zapraszamy na warsztat chętnych, którzy chcą zwiększyć swoje szanse na dostanie i utrzymanie wymarzonej pracy.

Prowadzący:

Tomasz Grygorcewicz – ekspert rozwijający menedżerów i zespoły w osiąganiu dobrych wyników w zdrowej atmosferze. Coach ACC International Coach Federation, coach zespołowy TCI, konsultant w zakresie diagnozy, oceny i rozwoju kompetencji pracowników i zespołów, trener w zakresie rozwoju zawodowego, komunikacji, motywacji i budowania skutecznych zespołów oraz kompetencji menedżerskich, certyfikowany ekspert narzędzi diagnozujących kompetencje w organizacji, m.in. Competence Navigator 360TM, Insightful Profiler iP121TM. Autor modelu coachingu zespołowego DCC EvolutionTM oraz modelu kompetencji menedżerskich DCC Complete LeaderTM. Właściciel i partner w firmie konsultingowo-­‐szkoleniowej DCC Grygorcewicz Development Consulting Coaching.  www.dcc-grygorcewicz.pl

Formularz zgłoszeniowy >>