Newsletter

Zapisz się

Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Linki

Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego jest agencją zatrudnienia (nr 13117)

OPERATOR DANYCH GEOPRZESTRZENNYCH

OPERATOR DANYCH GEOPRZESTRZENNYCh
Gispro Sp. z o.o.
ul. Teofila Firlika 19
71-637 Szczecin

Czytaj więcej...

Concentrix - oferty pracy

Concentrix to amerykańska korporacja zarządzająca relacjami z klientami, posiadająca swoje oddziały na sześciu kontynentach. Naszą wizją jest stać się największą na świecie firmą outsourcingową, bogatą w różnorodność i talent. Lider w branży BPO. Posiada ponad 275 oddziałów na całym świecie oraz 225 000 pracowników mówiących w 70 językach. Pionier na lokalnym rynku, który w 2020 roku obchodzi 15 rocznicę otwarcia swojego oddziału w Szczecinie. Strategiczny i jedyny partner światowego lidera produkującego sprzęty komputerowe i drukarkowe, na co dzień świadczący wsparcie techniczne dla użytkowników sprzętu elektronicznego. Pracodawca pierwszego wyboru dla osób mówiących biegle w językach obcych I chcących rozwijać swoje kompetencje

Nie czekaj i dołącz do grona najlepszych już dziś!

Czytaj więcej...

Prawnik - dział nieruchomości

Noerr jest kancelarią prawną, zatrudniającą ponad 500 adwokatów, radców prawnych i audytorów. Świadczymy usługi doradcze dla przedsiębiorstw we wszystkich dziedzinach prawa gospodarczego. Kancelaria prowadzi łącznie 16 biur: sześć w Niemczech, sześć w Europie Środkowej i Wschodniej, oraz biuro w Brukseli, Londynie, Alicante i Nowym Jorku.

Czytaj więcej...

Praca w parku rozrywki - Lipsk

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, jak to byłoby pracować w miejscu, gdzie każdy dzień jest nową, wspaniałą przygodą? Gdzie codziennie widzimy uśmiechnięte twarze osób odwiedzających, a ich niecierpliwość i podekscytowanie udziela się również nam.
W końcu nie ma nic lepszego niż kręcić się na karuzeli lub mknąć szybkim roller coasterem, być do góry nogami, albo wysoko nad ziemią... Park rozrywki to zdecydowanie miejsce, w którym bardzo przyjemnie spędza się czas, a zadaniem pracowników jest sprawić, aby każdy dzień był "najlepszym dniem w życiu" dla odwiedzających go gości. 

Czytaj więcej...

Oferty stażowe - Amazon

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami stażowymi proponowanymi przez firmę Amazon. 

Czytaj więcej...

ASYSTENT DORADCY PODATKOWEGO / PRACOWNIK DS. ADMINISTRACYJNO - BIUROWYCH

CT TAX Doradcy Podatkowi Czumaj & Trzybińska Spółka Jawna Ul. Storrady Świętosławy 1b/46 71-602 Szczecin

Czytaj więcej...

Rejestrator danych

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO
SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

Czytaj więcej...

Telemarketer

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO
SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

Czytaj więcej...

KONSULTANT SERVICE DESK Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Cyclad jest dostawcą usług w obszarze rekrutacji, Software House oraz Testing & QA. Nasze siedziby zlokalizowane są w Polsce, we Francji i w Maroku. Naszymi klientami są międzynarodowe firmy specjalizujące się w dostarczaniu usług w branży IT. Firma w Poznaniu , z którą współpracujemy powiększa zespół konsultantów IT odpowiedzialnych za zapewnianie szybkiego i skutecznego wsparcia informatycznego. Naszym celem jest znalezienie osób, które dołączą do teamu w Poznaniu i poprzez swoje umiejętności komunikacyjne i językowe będą mogli aktywnie brać udział w rozwoju firmy.

Czytaj więcej...

Doradca klienta indywidualnego

#ZajmijStanowisko DORADCA KLIENTA INDYWIDUALNEGO Oddział w Szczecinie

Czytaj więcej...

Pracownik działu handlowo-projektowego

Euro-Max jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą, której jednym z kierunków rozwoju jest produkcja mebli na zamówienie. Produkowane przez nas meble łączą w sobie bogate wzornictwo i różnorodność form, nowoczesny design, ergonomię, funkcjonalność i komfort. Znajdują w nich zastosowanie najnowsze rozwiązania technologiczne oraz okucia meblowe renomowanych firm.

Czytaj więcej...

Zachodniopomorski Akcelerator Startu Zawodowego

Zachodniopomorski Akcelerator Startu Zawodowego to projekt wspierający młode osoby w wieku 18 - 29 lat w pozyskaniu nowych kompetencji zawodowych/ przebranżowieniu się bądź pozyskaniu swojej pierwszej pracy.

 

Czytaj więcej...

Nauczyciel języka angielskiego w szkole podstawowej i liceum

Zespół Szkół w Rzepinie poszukuje nauczyciela języka angielskiego w szkole podstawowej i liceum. 

Czytaj więcej...

PLANISTA PRODUKCJI

PKC GROUP jest zaufanym i uznanym partnerem w światowej branży transportowej oraz dostawcą dla wiodących globalnych marek pojazdów użytkowych i taboru kolejowego. Firma należy do grupy Samvardhana Motherson, jednego z 26 największych dostawców dla branży motoryzacyjnej na świecie. Dzięki naszej światowej sieci usług i produkcji jesteśmy tam, gdzie nasi kluczowi klienci nas potrzebują. Zakłady Produkcyjne Grupy PKC znajdują się w Brazylii, Chinach, Estonii, Finlandii, Niemczech, na Litwie, w Meksyku, Polsce, Rosji, Serbii i USA.

Czytaj więcej...

Oferta Praktyki dla studentów Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji

Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji zaprasza studentów różnych kierunków, a zwłaszcza tych związanych ze stosunkami międzynarodowymi, kulturą, dziedzictwem kulturowym (np. antropologia, etnologia, kulturoznawstwo etc.), ale także sportem czy rekreacją do współpracy w zakresie tworzenia artykułów na temat sportów tradycyjnych świata.

Czytaj więcej...

Młodszy Technolog Rozwoju Produktu

Firma Nordfish - Foodmark Sp. z o.o. - będąca częścią Firmy Lisner - poszukuje do Zakładu Produkcyjnego w Charzynie koło Kołobrzegu osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Młodszy Technolog Rozwoju Produktu

Czytaj więcej...

Specjalista ds. umów

Colas Rail Polska jest częścią międzynarodowej korporacji obecnej w 50 krajach, na 5 kontynentach.
Rozpoczęliśmy projekt przebudowy linii kolejowej E-59 na odcinku Slonice - Choszczno i poszukujemy ambitnej osoby, która dołączy do naszego teamu 

Czytaj więcej...

Program absolwencki - DGS

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą programy absolwenckiego firmy DGS --> Więcej szczegółów

Asystent ds. certyfikacji BREEAM

Sweco planuje i projektuje społeczności oraz miasta przyszłości. Rezultaty naszej pracy to ekologiczne budynki, efektywna infrastruktura i dostęp do energii i czystej wody. W Europie zatrudniamy 15 000 pracowników, oferując Klientom profesjonalną wiedzę i umiejętności przy realizacji każdego projektu. Co roku jesteśmy zaangażowani w inwestycje w 70 krajach na całym świecie.

Czytaj więcej...